«Підліток і право»

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
23.04.2016 10:22

 

19-20 квітня службою у справах дітей та сім'ї Бородянської райдержадміністрації за участю представників Бородянського районного центру дитячої та юнацької творчості для школярів району проведено гру «Брейн-Ринг» на тему «Підліток і право». Змагання відбулись у дні, коли ми в Україні відзначаємо 30-ті роковини аварії на ЧАЕС, тому І тур конкурсу був присвячений тим трагічним подіям. Захід відбувся в приміщенні Бородянського центру соціально-психологічної реабілітації «Довір'я».

Участь приймало 17 команд із різних шкіл Бородянського району. Хотілось б відмітити якісну підготовку та активність усіх команд, чим вони завдячують своїм викладачам. За підсумками конкурсу серед команд ЗОШ І-ІІ ступенів перемогла команда Бородянської ЗОШ І-ІІ ступенів, а серед команд ЗОШ І-ІІI ступенів переможцем стала команда Бородянської ЗОШ І-ІІІ ст. №2.

Після нагородження переможців та всіх учасників грамотами та солодкими призами  начальник служби у справах дітей та сім'ї райдержадміністрації Стасенко Лариса Сергіївна звернулась до учасників із такими словами: «Хочеться подякувати усім, хто готував та приймав участь у такій цікавій та сучасній грі. Вітаємо переможців та з нетерпінням чекаємо зустрічі у наступному році!».

 

 

 

 

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld