Служба у справах дітей
Обласний захід «Різдвяні дзвони» PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
17.01.2020 07:10

 

 

3 січня Службою у справах дітей та сім’ї Київської обласної державної адміністрації у м. Вишгороді з метою популяризації сімейних форм виховання, збереження сімейних та духовних цінностей організовано та проведено обласний захід «Різдвяні дзвони».

У святі взяли участь 232 сім’ї Київської області (багатодітні родини, прийомні сім’ї, дитячі будинки сімейного типу, патронатні сім’ї).

Від Бородянського району участь в заході взяли батьки-вихователі дитячого будинку сімейного типу Каштальян І.Д., Каштальян О.В. та патронатний вихователь патронатної сімї Сокуренко Н.Ф.

Учасників заходу привітали  заступник голови КОДА Олег Торкунов, начальник служби у справах дітей та сім’ї КОДА Наталія Онопрієнко-Капустіна, виконуючий обов’язки голови Вишгородської РДА Олексій Данчин, голова Вишгородської районної ради Ростислав Кириченко.

В рамках урочистостей відбувся святковий концерт та вручено подарунки.


 
Засідання комісії райдержадміністрації з питань захисту прав дитини PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
21.12.2019 06:50

 20 грудня заступник голови Бородянської районної державної адміністрації Валентин Корнієнко взяв участь у черговому засіданні комісії райдержадміністрації з питань захисту прав дитини, організованому та проведеному службою у справах дітей та сім’ї райдержадміністрації.

Читати далі...
 
Засідання комісії райдержадміністрації з питань захисту прав дитини PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
28.11.2019 06:52

 

 

25 листопада заступник голови Бородянської районної державної адміністрації Валентин Корнієнко взяв участь у черговому засіданні комісії райдержадміністрації з питань захисту прав дитини, організованому та проведеному службою у справах дітей та сім’ї райдержадміністрації.

На порядку денному розглядались питання про надання висновку про доцільність позбавлення батьківських прав, про надання статусу дітей, позбавлених батьківського піклування, призначення опікунів над дітьми, позбавленими батьківського піклування, про надання дозволу на дарування будинку, земельної ділянки, частини квартири, де зареєстровані  малолітні діти, про   надання  дозволу  на  укладення та підписання договору купівлі-продажу частини квартири, про визначення місця проживання  малолітніх дітей, про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, про неналежну поведінку окремих учнів ЗНЗ району.

Читати далі...
 
Робоча нарада Віктора Барчана з нагальних питань життєдіяльності району PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
25.10.2019 05:08

 

 

24 жовтня т.в.о. голови Бородянської районної державної адміністрації  Віктор Барчан провів робочу нараду з нагальних питань життєдіяльності району з головами ОТГ, селищних/сільських рад та старостами сіл. Участь у засіданні взяв голова Бородянської районної ради Георгій Єрко.

Читати далі...
 
Засідання комісії райдержадміністрації з питань захисту прав дитини PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
23.10.2019 06:30

 

 

22 жовтня т.в.о. голови Бородянської районної державної адміністрації Віктор Барчан взяв участь у черговому засіданні комісії райдержадміністрації з питань захисту прав дитини, організованому та проведеному службою у справах дітей та сім’ї райдержадміністрації.

Читати далі...
 


Сторінка 1 із 21
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld