Служба у справах дітей
Бородянщина вітає всіх із Міжнародним днем захисту дітей PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
03.06.2018 21:44

 

 

1 червня громада Бородянщини традиційно відзначила Міжнародний день захисту дітей. Яскраве та різнобарвне свято, сповнене посмішок, гарного настрою та сонячних вражень зібрало в Бородянці малечу та підлітків із батьками.

Т.в.о. голови Бородянської районної державної адміністрації Валентин Корнієнко спільно з головою Бородянської районної ради Георгієм Єрком та селищним головою Бородянки Олександром Сахаруком звернулись до громади з вітальним словом. Керівники побажали присутнім благополуччя та злагоди в родинах, добробуту та взаємоповаги, радісних подій у житті і міцного здоров’я. Святкові привітання також прозвучали від депутата Київської обласної ради Галини Єрко та благочинного І Бородянського благочиння протоієрея отця Віктора (Талька).

Читати далі...
 
Робоча нарада PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
31.05.2018 06:45

 

 

30 травня т.в.о. голои Бородянської райдержадміністрації Валентин Корнієнко провів робочу нараду з питань підготовки проведення районних урочистостей до Міжнародного Дня захисту дітей. Участь у нараді взяли голова Бородянської районної ради Георгій Єрко, начальник служби у справах дітей та сім’ї РДА Лариса Стасенко, головний спеціаліст служби у справах дітей та сім’ї РДА Наталія Шандренко, головний спеціаліст відділу з питань внутрішньої політики, інформації та зв’язків із громадськістю апарату РДА Оксана Балан, директор Бородянського центру соціально-психологічної реабілітації населення Людмила Бойко, представники галузі культури та спорту.

Читати далі...
 
Засідання комісії Бородянської райдержадміністрації з питань захисту прав дитини PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
24.05.2018 06:19

 

 

23 травня  т.в.о. голови Бородянської районної державної адміністрації Валентин Корнієнко взяв участь у черговому засіданні комісії РДА з питань захисту прав дитини, яке було організоване та проведене службою у справах дітей та сім’ї райдержадміністрації під керівництвом начальника служби Лариси Стасенко.

Читати далі...
 
Засідання міждисциплінарної команди з надання послуги патронату PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
15.05.2018 06:14

 

 

 

10-11 травня т.в.о. голови Бородянської районної державної адміністрації Валентин Корнієнко взяв участь у засіданні міждисциплінарної команди з надання послуги патронату в рамках програми підготовки кандидатів у патронатні вихователі в Бородянці.

Читати далі...
 
День відкритих дверей на ТОВ «Овочева скарбниця» PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
30.03.2018 06:28

 

 

З метою сприяння працевлаштування незайнятих громадян, якісного підбору   кадрів   28 березня  2018 року  працівники Бородянського районного центру зайнятості  організували  та  провели  згідно  плану  профорієнтаційних  заходів -  «День відкритих дверей на виробництві»  на  ТОВ  «Овочева скарбниця», яке  є  лідером  на ринку праці з постачання свіжих овочів та салатів.  Про його діяльність, перспективи  розвитку розповів завідувач  виробництвом  Музиченко  Ігор Олександрович. Він провів змістовну екскурсію по території підприємства,  ознайомив  присутніх  з особливостями виробничого процесу, з продукцією, що виготовляється  та основним складом професій, умовами праці та заробітною платою.

Роботодавець запрошував гостей як на постійні, так і тимчасові робочі місця з достойною заробітною платнею на посади готувач сировини,  водій автотранспортних засобів, електрик цеху, вантажник.

 І,  як результат, 1 клієнт центру пройшов попередню співбесіду на посаду електрика та виявив бажання бути працевлаштованими на дане підприємство.

 


Сторінка 1 із 15
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld