Служба у справах дітей
Засідання комісії РДА з питань захисту прав дитини PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
28.01.2019 07:20

 

 

25 січня заступник голови Бородянської районної державної адміністрації Валентин Корнієнко взяв участь у черговому засіданні комісії райдержадміністрації з питань захисту прав дитини, організованому та проведеному службою у справах дітей та сім’ї райдержадміністрації.

На порядку денному розглядались питання про надання висновку про визначення місця проживання  малолітньої дитини, про доцільність позбавлення батьківських прав, про надання дозволу на дарування будинку, земельної ділянки, квартири, про надання дозволу на укладання та підписання договору поділу спадкового майна, про надання статусу дітей-сиріт, про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, про зміну неповнолітній статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, на статус дитини-сироти.

Читати далі...
 
Засідання міждисциплінарної команди райдержадміністрації PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
21.01.2019 07:31

 

 

17 січня  начальник служби у справах дітей та сім’ї Бородянської райдержадміністрації Лариса Стасенко провела засідання міждисциплінарної команди з надання послуги патронату.

Зустріч проходила за участю директора Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ірини Мельниченко, методиста психологічної служби методичного кабінету відділу освіти РДА Олени Юрченко, директора районного Інклюзивно-ресурсного центру Лариси Вітрук, райпсихіатра, нарколога  Бородянської ЦРЛ Антона Довгопола, представників педагогічного колективу Майданівської та Бабинецької шкіл і представників Майданівської та Бабинецької сільських рад.

На порядку денному розглядалось питання про забезпечення належного утримання і виховання дітей, які проживають у патронатній сім’ї Сокуренків.

За результатами засідання після виступів присутніх фахівців із зазначеного питання було прийнято відповідні рішення.

 


 
Зустрічі з батьківськими колективами ЗНЗ району PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
21.01.2019 07:28

 

 

З початку 2018-2019 навчального року  соціальними фахівцями структурних підрозділів райдержадміністрації та інших районних служб на постійній основі організовуються зустрічі з батьківськими колективами загальноосвітніх навчальних закладів Бородянського району.

17 січня в селі Дружня така зустріч проходила за участі начальника служби у справах дітей та сім’ї райдержадміністрації Лариси Стасенко, директора Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ірини Мельниченко, інспектор ЮП відділу превенції Бородянського ВП Ірпінського ВП ГУ НП у Київській області Віктора Черненка. Присутнім надано роз’яснення щодо виконання Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», зокрема, озвучено основні напрями реалізації державної політики у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, спрямовані на захист прав та інтересів осіб, які постраждали від такого насильства.

Зазначені зустрічі наразі продовжуються.


 
"Новорічна вистава" PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
02.01.2019 10:11

 

 

29 грудня голова Бородянської районної державної адміністрації Вадим Чередник спільно зі заступником голови адміністрації Валентином Корнієнком та начальником служби у справах дітей та сімї РДА Ларисою Стасенко був присутнім на новорічній виставі «Вінні-Пух та його друзі» в районному палаці культури імені Тараса Шевченка.

Яскраве феєричне театралізоване дійство підготували для малечі району та їхніх батьків творчий колектив палацу культури. Сповнене жартів, музичних та розважальних сторінок, воно подарувало глядачам незабутні радісні емоції і гарний настрій.

Читати далі...
 
Засідання комісії райдержадміністрації з питань захисту прав дитини PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
29.10.2018 07:00

 

 

26 жовтня т.в.о. голови Бородянської районної державної адміністрації Валентин Корнієнко взяв участь у черговому засіданні комісії РДА з питань захисту прав дитини, організованому та проведеному службою у справах дітей та сім’ї райдержадміністрації.

На порядку денному розглядались питання про доцільність позбавлення батьківських прав, про надання висновку про визначення місця проживання дитини, про надання дозволу на дарування будинку, земельної ділянки, продажу квартири, де зареєстровані малолітні діти, про надання дозволу на укладання та підписання договору про припинення права на аліменти для дитини, про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування.

Читати далі...
 


Сторінка 1 із 17
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld