Новини Центру
Арт-терапія для вихованців Бородянського психоневрологічного інтернату з геріатричним відділенням PDF Печать E-mail

 

З вересня місяця на базі Бородянського психоневрологічного інтернату з геріатричним відділенням розпочався освітній проект за підтримки DVV International «Освіта дорослих в Україні». В рамках проекту, зокрема, Аллою Дмитрієвою, вчителем образотворчого мистецтва Бородянської ЗОШ №1, на протязі трьох місяців будуть проводитись заняття з арт-терапії для вихованців закладу.

 

 

 
Благодійний фонд «Право на захист надає допомогу» PDF Печать E-mail

 

 

 

28 липня на  базі Бородянського районного Центру соціальних служб для сім´ї, дітей та молоді юрист Благодійного фонду «Право на захист», за підтримкою Управління Верховного комісара ООН по справам біженців, для трьох громадян Бородянського району, які мали паспорт Радянського Союзу надав безоплатну юридичну консультацію та допомогу у оформлені документів для отримання паспорта громадянина України. Всі витрати для отримання паспорту БФ «Право на захист» взяв на себе.

Читати далі...
 
«Фінансова обізнаність для впевненого майбутнього» PDF Печать E-mail

 

 

26 червня в Центрі соціальних служб для сімї, дітей та молоді в рамках проекту USAID «Трансформація фінансового сектору» проведено тренінг «Фінансова обізнаність для впевненого майбутнього» для 24 активних пенсіонерів Бородянського району.

 

В рамках тренінгу були розглянуті питання: cпособи більш ефективного управління власними коштами; «Викрадачі грошей», шляхи збільшення доходів; оптимізація власних витрат через об’єднання спільних зусиль.

Читати далі...
 
Фінансова обізнаність для впевненого майбутнього PDF Печать E-mail

 

 

 

14 червня в рамках проекту USAID «Трансформація фінансового сектору» проведено тренінг «Фінансова обізнаність для впевненого майбутнього». В рамках тренінгу були розглянуті питання: способи більш ефективного управління власними коштами, «викрадачі грошей», шляхи збільшення доходів, оптимізація власних витрат через об’єднання спільних зусиль.

Читати далі...
 
«Жінки, мир, безпека» PDF Печать E-mail

 

 

9 червня в рамках проекту «Співпраця заради миру: консолідація зусиль влади та громадськості з метою імплементації Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН № 1325» проведено засідання «круглого столу». На ньому директором Центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді Іриною Мельниченко проведена Презентація: «Досвід спільної роботи влади і громади з розробки пропозицій до Плану заходів щодо реалізації Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2020 року в Бородянському районі».

Читати далі...
 


Сторінка 1 із 19

free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld