Новини Центру
Засідання міждисциплінарної команди з надання послуги патронату над дітьми PDF Печать E-mail

 

 

12 червня у рамках підтримки патронатного вихователя т.в.о голови райдержадміністрації Валентином Корнієнком проведено засідання міждисциплінарної  команди з надання послуги патронату над дітьми.

Читати далі...
 
Засідання міждисциплінарної команди з надання послуги патронату PDF Печать E-mail

 

 

 

10-11 травня т.в.о. голови Бородянської районної державної адміністрації Валентин Корнієнко взяв участь у засіданні міждисциплінарної команди з надання послуги патронату в рамках програми підготовки кандидатів у патронатні вихователі в Бородянці.

Читати далі...
 
«Фінансова обізнаність для певного майбутнього» PDF Печать E-mail

 

2 квітняв Немішаївському агротехнічному коледжі для студентів економічного відділу тренером Українського жіночого фонду Тетяною Герасімовоюпроведено тренінг «Фінансова обізнаність для певного майбутнього». В ході тренінгу була надана інформація :

-          Способи більш ефективного управління власними коштами.

«Викрадачі грошей». Шляхи збільшення доходів. Оптимізація власних витрат через

об´єднання спільних зусиль.

-          Фінансова абетка: огляд основних банківських та небанківських фінансових послуг. Депозити, позики, банківські картки та рахунки, інвестиції, страхування, сучасні фінансові послуги.

-          Банківські картки (дебетові та кредитні картки, збори та процентні ставки, користування картковим кредитом, правила безпеки під час користування банківськими картками).

-          Позики - переваги та ризики (види кредитів за цільовим призначенням, банківські кредити, кредит в небанківській установі, розстрочка, платіжний календар). Ознаки ризикових кредитних операцій. Як розрахувати вартість позики?

-          Види та умови депозитів (види та основні критерії депозитів, законодавство щодо депозитів, що робити, якщо банк збанкрутував, небанківські депозити). Ознаки ризикових депозитних пропозицій.

 


 
«Фінансова обізнаність для певного майбутнього» PDF Печать E-mail

 

22-23 березняв районному центрі соціальних служб для сім´ї, дітей та молоді для фахівців із соціальної роботи сільських та селищних рад, опікунів та піклувальників, осіб з інвалідністю, жінок пенсійного вікутренерами Українського жіночого фонду Наталією Костюк, Тетяною Герасімовоюпроведено тренінг «Фінансова обізнаність для певного майбутнього». В ході тренінгу була надана інформація :

Читати далі...
 
Робоча нарада щодо надання соціальних послуг у Пісківській ОТГ PDF Печать E-mail

 

20 березня т.в.о. голови Бородянської районної державної адміністрації Валентин Корнієнко провів нараду щодо надання соціальних послуг у Пісківській ОТГ. Участь в обговоренні зазначеного питання взяли начальник управління соціального захисту РДА Олена Боженко, начальник служби у справах дітей та сімї Лариса Стасенко, директор Центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді Ірина Мельниченко, начальник відділу соціальних послуг Пісківської селищної ОТГ Тетяна Геренок.

Читати далі...
 


Сторінка 1 із 12
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld