Новини Центру
«Навчання без вікових обмежень» PDF Печать E-mail

 


Бородянським районним центром соціальних служб для сім´ї, дітей та молоді за підтримки DVV International в Україні розпочато реалізацію нового проекту для людей поважного віку «Навчання без вікових обмежень». Переконання, що навчатись потрібно постійно, є у партнерів з 20 міст України, що долучились до проекту.

Мета проекту: підвищення якості життя людей поважного віку через доступність до якісних і актуальних освітніх програм.

У рамках проекту громадські лідери з різних куточків України, що здійснюють діяльність у сфері  освіти дорослих, розробляють 4 навчальних програми для людей поважного віку:

-              Громадянська освіта

-              Волонтерство та участь у житті громади

-              Мій перший бізнес

-              Діалог поколінь.

Апробація навчальних програм за участі людей поважного віку відбудеться у Бородянському районі у вересні 2018 року.


 
Засідання міждисциплінарної команди з надання послуги патронату над дітьми PDF Печать E-mail

 

 

12 червня у рамках підтримки патронатного вихователя т.в.о голови райдержадміністрації Валентином Корнієнком проведено засідання міждисциплінарної  команди з надання послуги патронату над дітьми.

Читати далі...
 
Засідання міждисциплінарної команди з надання послуги патронату PDF Печать E-mail

 

 

 

10-11 травня т.в.о. голови Бородянської районної державної адміністрації Валентин Корнієнко взяв участь у засіданні міждисциплінарної команди з надання послуги патронату в рамках програми підготовки кандидатів у патронатні вихователі в Бородянці.

Читати далі...
 
«Фінансова обізнаність для певного майбутнього» PDF Печать E-mail

 

2 квітняв Немішаївському агротехнічному коледжі для студентів економічного відділу тренером Українського жіночого фонду Тетяною Герасімовоюпроведено тренінг «Фінансова обізнаність для певного майбутнього». В ході тренінгу була надана інформація :

-          Способи більш ефективного управління власними коштами.

«Викрадачі грошей». Шляхи збільшення доходів. Оптимізація власних витрат через

об´єднання спільних зусиль.

-          Фінансова абетка: огляд основних банківських та небанківських фінансових послуг. Депозити, позики, банківські картки та рахунки, інвестиції, страхування, сучасні фінансові послуги.

-          Банківські картки (дебетові та кредитні картки, збори та процентні ставки, користування картковим кредитом, правила безпеки під час користування банківськими картками).

-          Позики - переваги та ризики (види кредитів за цільовим призначенням, банківські кредити, кредит в небанківській установі, розстрочка, платіжний календар). Ознаки ризикових кредитних операцій. Як розрахувати вартість позики?

-          Види та умови депозитів (види та основні критерії депозитів, законодавство щодо депозитів, що робити, якщо банк збанкрутував, небанківські депозити). Ознаки ризикових депозитних пропозицій.

 


 
«Фінансова обізнаність для певного майбутнього» PDF Печать E-mail

 

22-23 березняв районному центрі соціальних служб для сім´ї, дітей та молоді для фахівців із соціальної роботи сільських та селищних рад, опікунів та піклувальників, осіб з інвалідністю, жінок пенсійного вікутренерами Українського жіночого фонду Наталією Костюк, Тетяною Герасімовоюпроведено тренінг «Фінансова обізнаність для певного майбутнього». В ході тренінгу була надана інформація :

Читати далі...
 


Сторінка 1 із 12
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld