Новини Центру
Заняття з Арт-терапії PDF Печать E-mail

 

 

21 березня року на базі Бородянського психоневрологічного інтернату з геріатричним відділенням за підтримки проекта DVV International Освіта дорослих в Україні І.Мельниченко директор ЦСССДМ спільно з А.Дмитрієвою вчителем образотворчого мистецтва Бородянської ЗОШ №1 провели заняття з Арт -терапії для вихованців закладу. Курс занять розрахований на три місяці, які  проходитимуть щовівторка та щочетверга. Арт-терапія дасть можливість виразити свій внутрішній світ через творчість, сприятиме підвищенню  самооцінки, навчить розслаблятися і позбуватися від негативних емоцій і думок.

Подробнее...
 
Інформаційна зустріч PDF Печать E-mail

 

15 березня  на базі Бородянської загальноосвітньої школи № 2 для учнів 9-х, 10-х класів директор центру соціальних служб для сім´ї, дітей та молоді І.Мельниченко спільно з студентами Бучанського гуманітарного інституту провели інформаційну зустріч щодо здійснення заходів із попередження насильства в сім´ї, в школі та розважальних закладах. В ігровій формі відпрацьовані вправи щодо попередження насильства серед підлітків, розглянуто порядок звернень та повідомлень з приводу жорстокого поводження з дітьми або загрози його вчинення.

 

 

Читати далі...
 
Круглий стіл на тему «Міжвідомча взаємодія, спрямована на захист прав та інтересів демобілізованих учасників АТО, які проживають у Бородянському районі» PDF Печать E-mail

 

14 березня на базі Бородянського районного Центру зайнятості відбувся круглий стіл на тему «Міжвідомча взаємодія, спрямована на захист прав та інтересів демобілізованих учасників АТО, які проживають у  Бородянському районі.

У заході взяли участь директор Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді І.Мельниченко, директор Бородянського районного Центру зайнятості С.Колосовський, психолог Бородянського районного Центру психологічної реабілітації «Довір´я», фахівці із соціальної роботи сільських рад. Під час засідання присутніми проаналізовано ефективність надання якісних соціальних послуг учасникам АТО, забезпечення пільг та надання безкоштовних медичних послуг.

 

 

Читати далі...
 
Методична нарада PDF Печать E-mail

 

13 березня на базі Бородянського районного центру соціальних служб для сім´ї, дітей та молоді для фахівців із соціальної роботи сіл Микуличі, Дружня, Луб´янка, селища Бабинці проведено методичну нараду щодо здійснення соціальної роботи спрямованої на попередження  потрапляння сімей у складні життєві  обставини; здійснення заходів із попередження насильства в сім´ї та надання соціальних послуг постраждалим від насильства; здійснення соціальної роботи  щодо попередження вилучення дитини з сім´ї, повернення дитини до біологічної родини; вимоги щодо ведення діловодства при здійсненні соціальної роботи з демобілізованими учасниками АТО.

 

 

 
«Жінки, мир, безпека» PDF Печать E-mail

 

24 січня на базі Бородянського районного Центру зайнятості відбувся тренінг на тему «Національний план дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2025 року (затверджений розпорядженням №113-р Кабінетом міністрів України 24 лютого 2016 р.)».

Основна мета тренінгу:

- привернення уваги до наслідків збройних конфліктів для жінок;

- важливості рівноправної та всебічної участі жінок у підтримці та зміцненні миру та безпеки;

- необхідні посилення захисту жінок, дівчат та забезпечення їх прав та свобод.

 

У тренінгу взяли участь директор Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді І.Мельниченко, директор Бородянського районного Центру зайнятості С.Колосовський, начальник служби у справах дітей та сім´ї  Бородянської районної державної адміністрації Л.Стасенко, психолог Бородянського районного Центру психологічної реабілітації «Довір´я», фахівці із соціальної роботи, соціальні педагоги та  психологи загальноосвітніх навчальних закладів району. Тренінг провела Н.Максюта – директор центру інноваційних управлінських технологій, бізнес-тренер, спеціаліст з консалтингу, автор і керівник наукового проекту «Школа життєвого успіху».

 

 


Сторінка 1 із 17

free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld