Новини Центру
«Гармонізоване суспільство» PDF Печать E-mail

 

24 січня 2019 року тренером Фундації «Гармонізоване суспільство»  для шкільних психологів проведено тренінг на тему: «Особливості надання психологічної допомоги постраждалим від торгівлі людьми».Ірина Мельниченко, директор центру соціальних служб для  сім´ї, дітей та молоді відкрила тренінг, провелаознайомила учасниківз Програмою майстер класу.

Також, на тренінгу розглядались питання поняття «торгівля людьми: масштаби, основні причини та наслідки. Ситуація з торгівлею людьми в Україні і світі, групи ризику.

Під час тренінгу присутнім проведено майстер клас поетапам проведення інтерв’ю з потерпілими від торгівлі людьми, основними правилами та принципами, а також з методами психологічної корекції потерпілим від торгівлі людьми.


 
«Основні напрями виховання та розвитку прийомної дитини/дитини-вихованця». PDF Печать E-mail

 

25.01.2019 року Іриною Мельниченко для прийомних батьків  та вихователів дитячих будинків сімейного типу проведено тренінг «Основні напрями виховання та розвитку прийомної дитини/дитини-вихованця».

В ході тренінгу були надані та розглянуті теми:

-          Роль ПС/ДБСТ у розвитку і соціалізації дитини-сироти, позбавленої батьківського піклування.

-          Формування життєвої компетентності дитини та підготовка її до самостійного життя.

-          Налагодження стосунків з біологічною родиною: проблеми, шляхи вирішення.

-          Консультативна взаємодія між біологічними і прийомними дітьми.

 


 
Засідання міждисциплінарної команди райдержадміністрації PDF Печать E-mail

 

 

17 січня  начальник служби у справах дітей та сім’ї Бородянської райдержадміністрації Лариса Стасенко провела засідання міждисциплінарної команди з надання послуги патронату.

Зустріч проходила за участю директора Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ірини Мельниченко, методиста психологічної служби методичного кабінету відділу освіти РДА Олени Юрченко, директора районного Інклюзивно-ресурсного центру Лариси Вітрук, райпсихіатра, нарколога  Бородянської ЦРЛ Антона Довгопола, представників педагогічного колективу Майданівської та Бабинецької шкіл і представників Майданівської та Бабинецької сільських рад.

На порядку денному розглядалось питання про забезпечення належного утримання і виховання дітей, які проживають у патронатній сім’ї Сокуренків.

За результатами засідання після виступів присутніх фахівців із зазначеного питання було прийнято відповідні рішення.

 


 
Зустрічі з батьківськими колективами ЗНЗ району PDF Печать E-mail

 

 

З початку 2018-2019 навчального року  соціальними фахівцями структурних підрозділів райдержадміністрації та інших районних служб на постійній основі організовуються зустрічі з батьківськими колективами загальноосвітніх навчальних закладів Бородянського району.

17 січня в селі Дружня така зустріч проходила за участі начальника служби у справах дітей та сім’ї райдержадміністрації Лариси Стасенко, директора Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ірини Мельниченко, інспектор ЮП відділу превенції Бородянського ВП Ірпінського ВП ГУ НП у Київській області Віктора Черненка. Присутнім надано роз’яснення щодо виконання Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», зокрема, озвучено основні напрями реалізації державної політики у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, спрямовані на захист прав та інтересів осіб, які постраждали від такого насильства.

Зазначені зустрічі наразі продовжуються.


 
«Навчання без вікових обмежень» PDF Печать E-mail

 


Бородянським районним центром соціальних служб для сім´ї, дітей та молоді за підтримки DVV International в Україні розпочато реалізацію нового проекту для людей поважного віку «Навчання без вікових обмежень». Переконання, що навчатись потрібно постійно, є у партнерів з 20 міст України, що долучились до проекту.

Мета проекту: підвищення якості життя людей поважного віку через доступність до якісних і актуальних освітніх програм.

У рамках проекту громадські лідери з різних куточків України, що здійснюють діяльність у сфері  освіти дорослих, розробляють 4 навчальних програми для людей поважного віку:

-              Громадянська освіта

-              Волонтерство та участь у житті громади

-              Мій перший бізнес

-              Діалог поколінь.

Апробація навчальних програм за участі людей поважного віку відбудеться у Бородянському районі у вересні 2018 року.


 


Сторінка 1 із 13
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld