Новини Центру
Інформаційна зустріч PDF Печать E-mail

 

На базі Бородянської загальноосвітньої спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №2  для учнів 6 класів директором Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Іриною Мельниченко та спеціалістом Бородянського бюро правової допомоги проведено інформаційну зустріч.

На зустрічі були розглянуто питання щодо поведінки дітей у соціальних мережах, крадіжок мобільних телефонів, поведінки на вулиці та в громадських приміщеннях, а також надано роз’яснення щодо нормативно-правової бази.

 

Читати далі...
 
Семінар – навчання PDF Печать E-mail

 

20 квітня на базі Бородянського районного центру зайнятості Іриною Мельниченко проведено семінар – навчання для безробітних, які перебувають на обліку в центрі зайнятості.

 

В ході занять було розглянуті вправи «Презентуй себе», написання Резюме.

 

 

 

 
Заняття з Арт –терапії PDF Печать E-mail

 

18 квітня на базі Бородянського психоневрологічного інтернату з геріатричним відділенням за підтримки проекта DVV International Освіта дорослих в Україні   Аллою Дмитрієвою вчителем образотворчого мистецтва Бородянської ЗОШ №1 проводиться заняття з Арт -терапії для вихованців закладу.

 

Арт – терапія дає  можливість вихованцям виразити свій внутрішній світ через творчість, сприятиме підвищенню  самооцінки, навчить розслаблятися і позбуватися від негативних емоцій і думок.

 

 

 

 
Заняття з Арт-терапії PDF Печать E-mail

 

 

21 березня року на базі Бородянського психоневрологічного інтернату з геріатричним відділенням за підтримки проекта DVV International Освіта дорослих в Україні І.Мельниченко директор ЦСССДМ спільно з А.Дмитрієвою вчителем образотворчого мистецтва Бородянської ЗОШ №1 провели заняття з Арт -терапії для вихованців закладу. Курс занять розрахований на три місяці, які  проходитимуть щовівторка та щочетверга. Арт-терапія дасть можливість виразити свій внутрішній світ через творчість, сприятиме підвищенню  самооцінки, навчить розслаблятися і позбуватися від негативних емоцій і думок.

Подробнее...
 
Інформаційна зустріч PDF Печать E-mail

 

15 березня  на базі Бородянської загальноосвітньої школи № 2 для учнів 9-х, 10-х класів директор центру соціальних служб для сім´ї, дітей та молоді І.Мельниченко спільно з студентами Бучанського гуманітарного інституту провели інформаційну зустріч щодо здійснення заходів із попередження насильства в сім´ї, в школі та розважальних закладах. В ігровій формі відпрацьовані вправи щодо попередження насильства серед підлітків, розглянуто порядок звернень та повідомлень з приводу жорстокого поводження з дітьми або загрози його вчинення.

 

 

Читати далі...
 


Сторінка 1 із 17

free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld