«Люби і знай свій рідний край»

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
18.01.2019 07:07

 

 

Громада Бородянщини зустрілась із доктором педагогічних наук, професором, академіком НАПН України, заслуженим діячем науки і техніки України, автором 40 видань «Букваря» Миколою Самійловичем Вашуленком.

16 січня голова Бородянської районної державної адміністрації Вадим Чередник спільно з головою Бородянської районної ради Георгієм Єрком були присутніми на черговому заході циклу районної краєзнавчої конференції «Люби і знай свій рідний край», започаткованому Бородянським районним краєзнавчим музеєм під керівництвом Тамари Угнівенко.

 

 

Цього дня в районному палаці культури імені Тараса Шевченка громада Бородянщини зустрічалась із доктором педагогічних наук, професором, академіком НАПН України, заслуженим діячем науки і техніки України, автором 40 видань «Букваря» Миколою Самійловичем Вашуленком. Зустріч була сповнена теплими словами вдячності талановитому освітянину за незрівнянний вклад у початкову освіту декількох поколінь юних українців.

Голова адміністрації Вадим Чередник привітав Миколу Вашуленка на рідній бородянській землі та побажав подальших успіхів і натхнення в творчості на благодатній ниві просвіти України. До його привітань приєднались інші почесні гості - голова ради Георгій Єрко, заступник селищного голови Бородянки Ольга Михайльова, обласний депутат Галина Єрко.

Протягом заходу було представлено театралізоване дійство про біографію видатного вченого, який народився у селі Дмитрівка (колишнє  Жовтневе), виконано присвячені йому вірші та його улюблені українські народні пісні. Зворушливо, емоційно і по-родинному щиро юні та дорослі глядачі зустрічали виступи своїх земляків – заслужених і відомих майстрів сцени, серед яких були Ольга Угнівенко, Віта Романченко, Сергій Козак та інші.

 

 

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld