Виїзне засідання ради регіонального розвитку Бородянського району

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
16.01.2019 07:07

 

 

15 січня в селі Дружня відбулось виїзне засідання Ради регіонального розвитку Бородянського району під головуванням голови Бородянської районної державної адміністрації Вадима Чередника за участі голови районної ради Георгія Єрка, очільника  Бородянської ОТГ Олександра Сахарука, керівників органів місцевого самоврядування, представників громади та ЗМІ.

 

Начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та промисловості райдержадміністрації Юлія Самсонова презентувала присутнім ряд проектів капітального будівництва, що заплановані до втілення у 2019-2021 р.р. Мова йшла, зокрема, про завершення робіт у дитсадку «Струмочок» (с. Дружня), капітальний ремонт щодо покращення енергозбереження та капітальний ремонт внутрішньої електромережі опорного загальноосвітнього навчального закладу Загальцівське НВО «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дитячий садок», а також Новогребельської ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок. Крім цього на засіданні обговорено будівництво, ремонт та реконструкцію дорожнього покриття вул. Харківської в селі Вабля, вул. Бондаревського та провулка між вул. Чубаря та вул. Петровського в селі Дружня, капітальний ремонт дорожнього покриття вул. 1 Травня в селі Нова Буда, капітальний ремонт дорожнього покриття вул. Молодіжна та вул. Правди в селі Загальці. Серед соціально важливих також були проекти електрифікації житлового масиву для воїнів АТО та проект закладу культурно-просвітницького і спортивного обслуговування населення та реабілітації учасників АТО в селі Дружня.

 

 

В рамках обговорення виступила начальник відділу освіти Бородянської райдержадміністрації Валентина Кухар, яка підкреслила, що вважає першочерговим проектом – заміну електромережі в Загальцівському НВО.  Селищний голова Бородянської ОТГ Олександр Сахарук зазначив, що натепер на стадії обговорення перелік найбільш вагомих для громади стратегічних проектів, які реалізовуватимуться найближчим часом.

По завершенню засідання керівництво та члени Ради регіонального розвитку відвідали дитсадок «Струмочок» у Дружні.

 

 


 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld