Урочистості з нагоди 20-річчя Немішаївського навчально-виховного комплексу

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
14.01.2019 07:11

 

11 січня відбулась святкова подія, урочистості з нагоди 20-річчя Немішаївського навчально-виховного комплексу.

Заступник голови Бородянської районної державної адміністрації Валентин Корнієнко спільно з начальником відділу освіти райдержадміністрації Валентиною Кухар передав вітання зі святом учням та педагогічному колективу від голови райдержадміністрації Вадима Чередника і голови райради Георгія Єрка. На честь ювілею від Бородянської районної державної адміністрації та Бородянської районної ради  Немішаївському НВК вручено сертифікат на отримання мультимедійного комплексу.

 

У своєму виступі Валентин Корнієнко зазначив, що шкільні роки - це час становлення людини, це друга домівка, де діти зростають, пізнають життя, перше кохання та дружбу, де вчитель для них наставник і друг. Немішаївська школа - один із флагманів освіти району, яка успішно втілює одну із головних реформ держави, навчаючи дітей у Новій українській школі. Тут відкрито Інклюзивно-ресурсний центр. Учні мають перемоги на районних і обласних олімпіадах у природничо-математичному напрямку, презентують наукові роботи в Малій академії наук України. Чисельні перемоги і досягнення ґрунтуються на  високому  професіоналізмі потужного педагогічного колективу,  який бере участь у міжнародних педагогічних виставках, де презентує свій досвід, свої напрацювання. Заступник голови райдержадміністрації Валентин Корнієнко побажав усім невпинного руху вперед, успішного здійснення всіх планів та задумів, добра  та щастя, творчих здобутків.

 

 

 З привітаннями та подарунками завітали на захід також депутат Київської обласної ради Сергій Кармазін, депутат районної ради Сергій Разкевич, селищний голова Немішаєвого Сергій Замідра та інші почесні гості.

 

Гарного святкового настрою додавали учасникам свята художні номери творчих вихованців школи.
 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld