Голова адміністрації Вадим Чередник відвідав благодійний ярмарок у Бородянській СЗОШ І-ІІІ ст. № 2

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
20.12.2018 06:49

 

 

19 грудня голова Бородянської районної державної адміністрації Вадим Чередник спільно з головою Бородянської районної ради Георгієм Єрком відвідав благодійний ярмарок у Бородянській СЗОШ І-ІІІ ст. № 2. Їх супроводжували начальник відділу освіти РДА Валентина Кухар, начальник управління фінансів РДА Наталія Остапченко, начальник відділу з питань внутрішньої політики, інформації та звязків із громадськістю апарату РДА Ірина Тюпа-Гришина, селищний голова Бородянки Олександр Сахарук.

 

 

На дитячому святі, приуроченому до християнського Дня Святого Миколая, очільник району привітав учнів та їхніх учителів із світлими та радісними прийдешніми святами, побажав усім здійснення мрій та сподівань, нових знань і відкриттів у житті, міцного здоров’я та миру і злагоди. Керівництвом цього дня вручено до свята шкільній родині в особі її директора Олени Лазутіної цінний сучасний подарунок.

Голова адміністрації Вадим Чередник поспілкувався з учнями та викладачами, під час їхнього ярмаркування смаколиками долучився до символічного збору коштів, які потім будуть направлені дітям, що перебувають у складних життєвих обставинах.

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld