Традиційними урочистими лінійками Бородянщина відзначила закінчення навчального року

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
28.05.2018 06:06

 

 

25 травня на теренах Бородянщини громади сіл та селищ святково відзначили завершення 2017-2018 навчального року. Урочисті лінійки в школах та гімназії розпочиналися виконанням Державного гімну України та підняттям державного прапору України. Звичайно, такі віхи життя є хвилюючими насамперед для випускників – девяти- та одинадцятикласників, які наразі прощаються з рідною школою, улюбленими викладачами та вирушають в нове, ще незвідане доросле життя.

 

 

На свято до  освітніх закладів традиційно завітали чисельні гості. Керівники району та депутати Київської обласної ради взяли участь в зазначених урочистостях, аби привітати дітей, батьків та вчителів і особисто вручити нагороди й відзнаки державного, обласного і місцевого рівнів.

Т.в.о. голови Бородянської райдержадміністрації Валентин Корнієнко побажав випускникам Бородянської СЗОШ I-III ст. № 1 мирного неба над Україною, успішного втілення в життя задумів на майбутнє, отримання гарної сучасної освіти та натхненної праці на благо Вітчизни. Очільник району виразив упевненість, що ми всі пишатимемося їхніми досягненнями не тільки на теренах району, а й усієї України та світу. Ним вручено нагороду та посвідчення майстра спорту України з боротьби вільної від Міністерства молоді та спорту України учню 10 класу Бородянської СЗОШ I-III ст. № 1, чемпіону Європи з вільної боротьби серед кадетів Владиславу Остапенку.

Цього дня на урочистих лінійках у всіх школах та гімназії освітяни та учні нагороджені за високий рівень професіоналізму, високі досягнення в навчанні, науковій роботі та спорту.

 

 

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld