Розширена колегія відділу освіти райдержадміністрації

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
27.02.2018 07:09

 

23 лютого т.в.о. голови Бородянської райдержадміністрації Валентин Корнієнко взяв участь у розширеній колегії відділу освіти РДА. Цього дня на засідання колегії було запрошено депутатів Бородянської районної ради, голів сіл та селищ району, керівників батьківських комітетів ДНЗ та ЗНЗ району.

 

З доповіддю за підсумками роботи в 2017 році виступила начальник відділу освіти РДА Валентина Кухар. Нею докладно поінформовано присутніх щодо системних змін в освіті, які вже розпочато та заплановано, підкреслено, що в 2017 році освітянська галузь не тільки стабільно працювала, а головним є те, що було здійснено ряд кроків до її модернізації. Серед аспектів роботи, на яких було зосереджено увагу слухачів, зростання рівня вартості навчання 1 учня. Зокрема, середня вартість в районі складає 19 922 грн. на рік, найбільша 35 346 грн. у Шибеному, 34 454 грн. у Козинцях, 34 453 грн. у Новому Корогоді. В той час як найменша вартість у Бородянській школі № 2 – 11 669 грн. Потрібно також зазначити, що в двох школах – у Бабинецькій та Немішаївській № 1 – теж найменші показники, проте вони склались за рахунок відсутності в цих навчальних закладах харчування учнів. Доповідь начальника відділу освіти також містила інформацію щодо державних закупівель, придбання товарів та послуг, підручників, обладнання, спортивного інвентарю. Валентина Кухар подякувала очільникам сіл та селищ за виділені протягом року значні кошти та капітальні та поточні ремонти в дитсадках і школах. Найбільше було виділено Бородянською селищною радою – 1 309 400 грн. та Клавдієво-Тарасівською – 498 тисяч грн. У 2017 році проведено енергоаудит у 12 навчальних закладах, у 7 з них виготовлено відповідну проектно-кошторисну документацію. Розпочато будівництво спортивного майданчика зі штучним покриттям у Бородянській школі № 1, на умовах співфінансування буде збудовано такі ж у школі № 2 та Немішаєвому. Серед проблемних питань – старіння комп’ютерної техніки (96 %), оновлення харчоблоків, необхідність відкриття нових груп у ДНЗ, проблематика інклюзивної освіти.

 

 

В рамках колегії також обговорено початок профілізації навчання учнів 10 класів з 1.09.2018 року, перехід на стандарти концепції нової української школи учнів 1 класів, що потребуватиме створення відповідних матеріально-технічних умов, відкриття в період літніх канікул при школах мовних таборів та таборів із денною формою перебування, ряд наріжних аспектів інклюзивної освіти, фінансування освітньої галузі, тощо.

Т.в.о. голови Бородянської райдержадміністрації Валентин Корнієнко у виступі на колегії висловив подяку депутатам усіх рівнів та очільникам місцевого самоврядування за постійну суттєву підтримку, яку вони надають школам та дитсадкам району, як у рамках обласний і районних програм, так і за власними ініціативами.

 

 

 

 

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld