Виїзна робоча нарада в ДНЗ «Струмочок» с. Дружня

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
02.12.2017 16:05

 

30 листопада голова Бородянської райдержадміністрації Андрій Анісімов провів виїзну робочу нараду в с. Дружня за участі голови Бородянської районної ради Георгія Єрка, заступника голови РДА Валентина Корнієнка, начальника відділу освіти РДА Валентини Кухар, начальника відділу з питань цивільного захисту та надзвичайних ситуацій, інфраструктури, житлово-комунального господарства та будівництва РДА Мирослави Шульц,  сільського голови Анатолія Федоренка, керівництва та батьків дитсадка.

 

Під час наради керівництвом оглянуто другий поверх дитсадка, де завершується ремонт. Представники громади села звернули увагу голови райдержадміністрації на недоробки в ході ремонту як усередині приміщення, так і ззовні.

 

 

Підсумовуючи обговорення, голова адміністрації Андрій Анісімов підкреслив, що проблематика цих ремонтних робіт на контролі у голови Київської облдержадміністрації Олександра Горгана, який спільно з обласним прокурором Дмитром Чібісовим та комісією Бородянської райдержадміністрації у серпні здійснили інспекційну перевірку дитячого садочка, результатом якої стало, зокрема, відкриття кримінальної справи проти колишнього підрядника робіт.

 

За результатом наради прийнято ряд рішень щодо опалення дитсадка та усунення виявлених недоліків у ремонті.

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld