Туристичний семінар на базі Пісківської селищної ОТГ

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
03.11.2017 07:31

 

30 жовтня відбувся інструктивно-практичний семінар з елементами туристичних змагань для учнів чотирьох навчальних закладів Пісківської селищної об`єднаної територіальної громади. Він пройшов у парку біля Тетерівської школи імені Ніни Сосніної, де для цього були натягнуті навісні переправи різних видів.

Після відкриття семінару за участю начальника відділу освіти Пісківської громади Наталії Новікової та проведення інструктажу з техніки безпеки керівником гуртка Бородянського районного ЦДЮТ Тарасом Котом, всі учасники не тільки ознайомилися з різними видами переправ, а й позмагалися як у командному, так і в особистому заліку.
Серед хлопців кращими стали: Максим Лозинський (Тетерівська  школа імені Н.Сосніної), Владислав Шаранков (Тетерівська школа  імені Н. Сосніної), Андрій Повшедний (Пісківське НВО). Серед  дівчат – Вікторія Лехно (Тетерівська школа імені Н. Сосніної), Дарина Герасименко (Мигалківське НВО), Наталія Вільцова (Пісківська гуманітарна гімназія).

 

В командному заліку лідером стала Тетерівська школа імені Н.Сосніної, на другому місці – Пісківське НВО, третє місце посіла Пісківська гуманітарна гімназія.
Туристичні семінари продовжуються, попереду багато роботи з підготовки команд, але головне, що закладено початок активному туристичному руху на Бородянщині.

 

  
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld