Візит голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Горгана та народного депутата України Ярослава Москаленка на Бородянщину

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
04.09.2017 06:41

 

1 вересня на Бородянщину з візитом завітали голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган та народний депутат України Ярослав Москаленко.

У Микуличах почесні гості спільно з головою Бородянської районної державної адміністрації Андрієм Анісімовим оглянули сільську школу та взяли участь в урочистій лінійці з нагоди початку нового навчального року.

 

Звертаючись до учнів та всіх присутніх, очільник області О.Горган, зокрема, виразив упевненість, що завдяки їхній молодій завзятості, енергії, творчості і, головне, патріотизму і надалі стверджуватиметься нова українська незалежна держава. Від імені Президента України Петра Порошенка він передав школі обладнання «Електронне місце», до складу якого входить мікроскоп, комп’ютер, МФУ, проектор та інше. А від себе особисто – кожному першокласнику приємні шкільні подарунки.

 

 

Народний депутат України Я.Москаленко побажав учням нових перемог та відкриттів і запевнив, що нове приміщення школи, зведення якого довгий час було заморожене, добудують протягом  2 років. Освітяни Микулич цього дня отримали в подарунок від народного обранця великий сучасний телевізор.

По завершенню урочистостей почесні гості спільно з головою райдержадміністрації А.Анісімовим, головою БРР Г.Єрком оглянули будівлю нової школи. Як зазначив голова Київської облдержадміністрації О.Горган:

-                     Школа в Микуличах – це символ того, якою Україна була… Школа, яку ми відкриємо через 2 роки, це буде доказ того, що Україна живе по-новому, - підкреслив О.Горган. -  Це не буде звичайна школа. Це буде перший в Україні новий проект освітнього простору, школа у вигляді муніципального центру, який, окрім дитячого садка та загальноосвітньої школи, буде в собі містити спортивний комплекс, клініку, концертний зал – всі необхідні інфраструктурні рішення для змістовного дозвілля і розвитку всієї громади… На базі цієї школи ми запровадимо ті проривні досягнення, які вже сьогодні показують свою ефективність в інших країнах сталого розвитку. Школа в Микуличах – це буде перший знаковий об’єкт, прототип освітніх закладів нової України. Що стосується фінансування, фінансування буде комплексне: і з державного, і з обласного, і з місцевого бюджету. Ми будемо на прикладі співфінансування показувати, як правильно закладається пропорція, баланс залучення коштів із різних джерел.

Народний депутат Я. Москаленко наголосив:

 

-                     Коли ти будуєш школу для дитини, потрібно стати батьком тієї дитини, для якої ти будуєш, і тоді одразу знайдеш відповіді на всі запитання. 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld