Освіта
Об’їзд шкіл та дитсадків району PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
16.08.2017 09:29

 

14 серпня голова Бородянської районної державної адміністрації А.Анісімов продовжив об’їзд дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів району. В поїздці його супроводжували заступник голови РДА В.Корнієнко, начальник відділу освіти РДА В.Кухар, начальник відділу з питань внутрішньої політики, інформації та зв’язків із громадськістю апарату РДА І.Тюпа-Гришина, депутат Бородянської РР П.Остапченко. Цього дня відвідано села Качали, Мирчу та Майданівку.

Керівники району в супроводі директорів навчальних закладів та керівників органів місцевого самоврядування оглянули школи, дитсадки та НВО на предмет підготовки до нового навчального року. В рамках об’їзду також відбулось обговорення проблемних аспектів ремонтних робіт, поліпшення матеріально-технічного забезпечення закладів освіти за рахунок участі в цільових програмах різних рівнів та залучення до цього позабюджетних коштів.

Читати далі...
 
Робоча нарада PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
26.07.2017 06:45

 

25 липня заступник голови Бородянської РДА В.Корнієнко спільно з керівником апарату Бородянської РДА Л.Болясовим провів робочу нараду щодо створення опорних шкіл Бородянського району. Участь у нараді взяли начальник фінансового управління РДА Н.Остапченко, начальник відділу юридичного забезпечення та управління персоналом апарату РДА Ю.Фесюк, в.о. начальника відділу освіти РДА Н.Гапоненко.

Обновлено ( 26.07.2017 06:46 )
Читати далі...
 
«Вишивана моя Україна» PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
25.07.2017 07:19

 

Всеукраїнська казначейська акція «Вишивана моя Україна» була започаткована з нагоди 25-ї річниці Незалежності України. Першими її учасниками стали колективи 42 управлінь ДКСУ на Луганщині і Донеччині. Їхні представники зробили перші узори на полотні, яке було привезене Головою Казначейства Тетяною Слюз, відтворюючи на карті символи своїх міст і мирного життя. За два місяці казначейська карта “Вишивана моя Україна” побувала в кожній із областей, в кожному районі і місті, переходячи від одного району до іншого, вона ставала все багатшою і яскравішою, вбираючи не тільки нові орнаментні узори, а й тепло рук, які її творили.  Вишиваний символ — згадка про рідну землю супроводжувала українську експедицію в дорозі до шостого континенту, де її побачили дослідники з інших держав.

Обновлено ( 25.07.2017 07:21 )
Читати далі...
 
Робоча нарада PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
18.07.2017 07:34

 

17 липня голова Бородянської районної державної адміністрації А.Анісімов провів робочу нараду з директорами опорних шкіл  Бородянського району за участі  заступника голови Бородянської РДА В.Корнієнка та начальника відділу освіти РДА В.Кухар.

Під час наради обговорено результати візиту на Бородянщину директора департаменту освіти і науки Київської облдержадміністрації В.Рогової, в рамках якого основну увагу було приділено створенню та належному забезпеченню опорних шкіл. Голова райдержадміністрації А.Анісімов наголосив, що потрібно приділити першочергову увагу здійсненню капітальних ремонтів в опорних закладах освіти району.

Обновлено ( 18.07.2017 07:36 )
Читати далі...
 
Апаратна нарада PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
18.07.2017 07:26

 

17 липня голова Бородянської райдержадміністрації А.Анісімов  провів апаратну нараду за участі голови Бородянської районної ради Г.Єрка, керівників управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб та установ, представників ЗМІ. На нараді розглянуто питання підготовки ДНЗ та ЗНЗ району до нового навчального року, хід підготовки до наступного опалювального сезону, обговорено роботу за минулий тиждень та накреслено плани на поточний період.

Обновлено ( 18.07.2017 07:30 )
Читати далі...
 


Сторінка 1 із 17

free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld