Освіта
Перший районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура") PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
20.05.2017 10:01

 

18 травня на стадіоні в смт Бородянка пройшов перший районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура"). Участь у заході взяли 20 команд зі 20 навчальних закладів району. Учасників привітали з відкриттям районного етапу гри голова Бородянської райдержадміністрації О.Янковий, голова Бородянської районної ради Г.Єрко, голова Бородянської селищної ради О.Сахарук, депутат Київської облради Г.Єрко та інші почесні гості.

Обновлено ( 20.05.2017 10:08 )
Читати далі...
 
Фестиваль української пісні PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
08.05.2017 21:47

 

4 травня за сприяння Бородянської районної державної адміністрації та районної ради у Немішаївському агротехнічному коледжі за ініціативою директора коледжу В.Альохіна пройшов Фестиваль української пісні, приурочений 85-ій річниці Київської області. Привітати учасників фестивалю завітали голова Бородянської райдержадміністрації О.Янковий,  голова Бородянської районної ради Г.Єрко, заступник голови Бородянської РДА  В.Корнієнко, начальник відділу освіти РДА В.Кухар, голова Немішаївської селищної ради О.Замідра та інші почесні гості. 

Обновлено ( 08.05.2017 21:49 )
Читати далі...
 
Участь О.Янкового в сесії Шибенської сільради PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
10.03.2017 06:50

 

7 березня голова Бородянської районної державної адміністрації О.Янковий узяв участь в 10 сесії сьомого скликання Шибенської сільської ради. На порядку денному розглянуто питання про звернення жителів та представників батьківського комітету щодо збереження Шибенського навчально-виховного об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дитячий садок» в існуючому статусі.

Секретар сільради О.Савенок зачитала присутнім зазначене звернення, наголосивши на важливості громадського обговорення при прийнятті нагальних рішень. Начальник відділу освіти Бородянської райдержадміністрації В.Кухар повідомила, що реорганізація навчального закладу в філію передбачає виключно надання можливості обдарованим дітям додатково отримувати знання в опорній школі, та, зокрема, поінформувала, що на утримання 1 дитини в освітянському закладі Шибеного витрачається в рік найбільша цифра в районі – 23 тисячі грн., на відміну від середньої по галузі 10-12 тисяч грн.

Обновлено ( 10.03.2017 07:04 )
Читати далі...
 
Розширена робоча нарада з головами сільських та селищних рад району PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
07.03.2017 07:56

 

3 березня голова Бородянської райдержадміністрації О.Янковий провів розширену робочу нараду з головами сільських та селищних рад району за участі голови Бородянської районної ради Г.Єрка, першого заступника голови Бородянської РДА В.Барчана, керівника апарату РДА Л.Болясова, керівників управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб та установ, представників ЗМІ

Читати далі...
 
Участь О.Янкового в позачерговій сесії Здвижівської сільради PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
25.02.2017 11:18

 

23 лютого голова Бородянської районної державної адміністрації О.Янковий узяв участь в роботі  позачергової сесії Здвижівської сільської ради. На порядку денному розглянуто колективне звернення громадян села та батьківського комітету школи щодо перепрофілювання Здвижівської ЗОШ І-ІІ ст. в філію опорної школи в Новому Заліссі.

Голова Здвижівської с/ради А.Черненко зачитав на засіданні зазначене звернення, закликав до конструктивного діалогу та порозуміння і надав слово начальнику відділу освіти Бородянської райдержадміністрації В.Кухар, яка розлого поінформувала присутніх про державну реформу освіти, про відмінності між школою та філією й відповіла на чисельні запитання.

Обновлено ( 25.02.2017 11:21 )
Читати далі...
 


Сторінка 1 із 15

free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld