Підведення підсумків спортивного сезону - 2017 на Бородянщині

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
18.12.2017 22:27

 

16 грудня в Бородянському районному палаці культури імені Т.Г.Шевченка відбулось підведення підсумків фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи за 2017 рік. Переможців і призерів офіційних змагань різного рангу — від районного до міжнародного рівнів привітали заступник голови Бородянської районної державної адміністрації Валентин Корнієнко, голова Бородянської районної ради Георгій Єрко,  начальник відділу освіти райдержадміністрації Валентина Кухар, головний спеціаліст молоді та спорту райдержадміністрації Максим Горай, Бородянський селищний голова Олександр Сахарук, помічник депутата Київської обласної ради Галини Єрко Ярослав Кузьмич, виконавчий директор Київської обласної федерації футболу Василь Наливайко, технічний директор  Київської обласної федерації футболу  Валерій Валерко, голова Київського обласного спортивного товариства «Колос» Павло Соловей, голова Бородянської районної федерації футболу, член виконкому обласної федерації Володимир Шома та інші почесні гості.


 

З привітальним словом на урочистостях виступили заступник голови райдержадміністрації Валентин Корнієнко, голова районної ради Георгій Єрко, та вручили спільні подяки кращим спортсменам та керівникам спортивної галузі району.

Футболістів, діячів і меценатів народної гри сердечно привітали та вручили заслужені відзнаки представники Київської обласної федерації футболу — виконавчий директор Василь Наливайко, технічний директор Валерій Валерко, а також авторитетний професійний тренер Олег Федорчук.

За підсумками обласної спартакіади Київщини що відбулась у 2017 році окремі спортсмени та збірні команди району здобули перші місця. Зокрема, у змаганнях з настільного тенісу та шахів.  Боодянці були другими у змаганнях жіночих команд з пляжного волейболу та шашок.  Третє місце в обласній Спартакіаді посіли жіноча та чоловіча команди з баскетболу. В загальному заліку Бородянський район зайняв третє місце.

Заслужені нагороди цього дня від Бородянською районною федерації футболу також отримали переможці, призери районного етапу обласного фестивалю шкільного футболу “Футбольні надії Київщини” серед 1-2, 3-4  класів. А також переможці та призери чемпіонату Бородянського району з футболу серед команд селищних, сільських рад.

Учасників заходу своїми виступами вітали лауреати міжнародного та Всеукраїнського конкурсів тріо «Розмарин».  

 

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld