5-й Всеукраїнський футбольний турнір Ігоря Луцкова у Пісківці

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
26.07.2017 06:56

 

25 липня голова Бородянської районної державної адміністрації А.Анісімов узяв участь у відкритті 5-го Всеукраїнського футбольного турніру Ігоря Луцкова у Пісківці. Серед почесних гостей також були присутні голова Бородянської районної ради Г.Єрко, знаний український футболіст І.Яремчук, депутат КОР Г.Єрко, директор Пісківського НВО С.Козак..

Цього дня в футбольних баталіях на полях Пісківського спортивного центру зустрілись наступні команди: «Рубін» (смт Пісківка, тренер В.Юрченко), «Львів» (м. Львів, тренер – Р.Горецький), «Галичина» (м. Львів, тренер – Д.Мирон), ДЮСШ Макарова (смт Макарів, тренер – М.Синяченко), «ЖЕРМ» ( смт Черняхів, тренер – М.Ткачук), ДЮСШ Бобровиця (смт Бобровиця, тренер – О.Павличенко).

 

У вітальному слові очільник району А.Анісімов зазначив, що цей турнір – одна зі знакових візитівок Бородянського району, яка існує завдяки непересічній особистості, меценату і патріоту Ігорю Луцкову. Голова райдержадміністрації наголосив, що і спортсмени, і керівництво району високо цінує і добре розуміє, скільки енергії, натхнення, душевних сил вкладено цією людиною в розвиток спорту як у Пісківці, так і на теренах всієї Бородянщини.

 

 

 

У своїх виступах почесні гості турніру висловили побажання та сподівання, що наступного року зазначене футбольне дійство вийде на міжнародний рівень, зокрема, залучивши до змагань футболістів Польщі та інших держав.

 

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld