«Невгасиме слово Кобзаря»

PDF Печать E-mail

 

20 лютого в Бородянському районному палаці культури ім. Т.Г.Шевченка відбувся районний конкурс читців Шевченківських творів «Невгасиме слово Кобзаря» до Дня Героїв Небесної сотні. На конкурсі були присутні голова Бородянської райдержаміністрації С.Федорченко, заступник голови Бородянської районної ради В.Воробйов, керівник апарату Бородянської  райдержадміністрації Л.Болясов, військовий комісар А.Шаповал, організатори конкурсу, учнівська молодь, представники ЗМІ.


 

 Всі присутні хвилиною мовчання урочисто вшанували пам'ять Героїв Небесної сотні. У своїх виступах керівництво району зазначило, що ми повинні належним чином вшановувати відвагу, силу духу і активну громадську позицію тих, хто віддав своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

Голова райдержадміністрації Сергій Федорченко як безпосередній учасник тих величних і, водночас, трагічних подій в історії сучасної України поділився із бородянцями власними спогадами та враженнями про події річної давнини. Піч час Революції гідності серед загиблих були його друзі і товариші, яким ми повинні бути вдячні за незалежне європейське  майбутнє України.

Учнівська молодь району на урочистостях ємоційно та артистично виконувала вірші Великого Кобзаря.

 

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld