«… І в 60, і в 70 – ми молоді!»

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
03.10.2019 06:19

 

 

2 жовтня заступник голови Бородянської районної державної адміністрації Валентин Корнієнко спільно з головою районної ради Георгієм Єрком узяв участь в урочистостях з нагоди відзначення в Україні Міжнародного дня людей похилого віку. Звертаючись до присутніх, Валентин Корнієнко підкреслив, що це свято – свято людей поважного віку, які все життя поклали на розбудову і благо нашої держави, завдяки кому виросли покоління сучасних будівничих та реформаторів.

 

 

У виступах на заході інших почесних гостей основним лейтмотивом була думка, що в будь-якому віці потрібно залишатися молодим і активним громадянином, допомагати дітям та онукам мудрими порадами, спираючись на багаторічний досвід та знання.

Керівництвом району нагороджено грамотами та цінними подарунками ветеранів праці району. Вишуканою прикрасою заходу стала концертна програма у виконанні аматорського колективу «Надвечір’я». Як повідомила всім присутнім директор Бородянського районного територіального центру соціального обслуговування Ніна Слухай, днями його виконавці вибороли ІІІ місце на Всеукраїнському конкурсі «З любов’ю до життя».


 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld