У Бородянці вшанували жертв політичних репресій

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
20.05.2019 06:22

 

 

17 травня у Бородянці відбувся мітинг-покладання квітів до пам’ятного знаку жертвам голодоморів в Україні, приурочений до Дня пам’яті жертв політичних репресій. На мітингу були присутні голова Бородянської районної державної адміністрації Вадим Чередник, голова районної ради Гергій Єрко, заступник голови райдержадміністрації Віктор Барчан заступник голови райдержадміністрації Валентин Корнієнко, керівник апарату райдержадміністрації Леонід Болясов, заступник голови районної ради Олексій Черкашин, голова Бородянської ОТГ Олександр Сахарук, працівники структурних підрозділів райдержадміністрації, місцевого самоврядування, районних служб та установ,  представники громади та ЗМІ.

 

 

Голова райдержадміністрації Вадим Чередник словами свого виступу вшанував пам’ять  тих, хто загинув в Україні внаслідок політичних репресій. Він наголосив, що в історії України – це гіркі сторінки часів комуністичного режиму. Протягом лише 1935-51 років біля 1,5 мільйона громадян було заарештовано, біля 3 мільйонів розкуркулено і вислано з України. Це були найсвідоміші, активні, прогресивні, сповнені любові до своєї Батьківщини кращі сини та доньки нашої держави. Найбільше терор та репресії знищили українську інтелігенцію та селянство: вчених, військових, священиків, культурних діячів, письменників, художників. Ми повинні твердо дбати, щоби трагедії минувшини ніколи не повторилися. Заради теперішнього, заради майбутнього.

Поминальну панахиду на мітингу провів настоятель парафії Різдва Пресвятої Богородиці ПЦУ протоієрей Дмитро (Кошка). 

Під час заходу керівництво району та представники громади поклали квіти до Пам’ятного знаку жертвам голодоморів в Україні.

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld