Пасхальний куліч до кожного дому.

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
05.04.2018 06:18

 

Кожна людина не може передбачити, що її чекає на старості літ. Пережиті роки вносять свої корективи в долі навіть тих, хто мав благополучні сім»ї та неабиякі статки, а потім залишився наодинці зі старістю. І єдиними гостями престарілої одинокої людини нерідко стають хіба що листоноші, або небайдужі сусіди, а ще працівники територіального центру.

Великдень це найголовніше церковне свято, яке відзначається і православними і католиками, тобто усім православним світом. День Воскресіння Христово є символом вічного життя, перемоги над смертю та очищенню від гріхів. Тому пасхальний куліч завітав у кожний дім підопічного завдяки небайдужим людям. Меценатами свята пасхального куліча виступили ПСП «Колос» в особі керівника господарства Батова Б.М., ПП «Мішель» директор  Петриченко А.В., ТОВ «Агрошляхбудсервіс» в особі директора Єрко Р.Г., ТОВ «Бородянське ХПП» в особі директора Правдивого О.М., ТОВ «Бородянка – Авто» в особі директора Музиченко Л.Р., СТ «Барвінок» директор Ніколаєнко А.І., ФОП Сергієнко А.М., ФОП Бачинська І.С.

Хочеться цим людям сказати слова глибокої вдячності за їх милосердя та  доброту. Нехай Господь Бог віддячить Вам сторицею за Ваші щедрі пожертви.

 

 

 

Директор центру                                          Н.М.Слухай

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld