До Дня Соборності України

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
23.01.2018 08:09

 

22 січня на площі імені Т.Г.Шевченка в Бородянці відбулись урочистості до Дня Соборності України. Участь у мітингу взяли т.в.о. голови Бородянської районної державної адміністрації Валентин Корнієнко, голова Бородянської районної ради Георгій Єрко, керівник апарату Бородянської райдержадміністрації Леонід Болясов, громада району, представники ЗМІ.

 

Під час свого виступу керівництво району підкреслило, що 22 січня 1919 року на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: було урочисто проголошено злуку Української народної республіки і Західноукраїнської народної республіки. Акт злуки заклав основу для глибокого усвідомлення українським народом своєї єдності і неподільності країни. Вже 26 років ми живемо в незалежній українській державі. Ми повинні захищати ідею загальнонаціональної єдності, повсякчас пам’ятаючи про незліченні жертви, принесені на вівтар незалежності, соборності, державності. Ніхто й ніколи вже не зможе підірвати нашу єдність. З соборністю в думці, з єдиною Україною в серці ми всі разом назавжди будемо єдиною українською нацією.

 

На завершення урочистостей т.в.о. голови райдержадміністрації Валентин Корнієнко та голова районної ради Георгій Єрко  поклали квіти до пам’ятника незламному борцеві за волю і свободу українського народу – Тарасу Григоровичу Шевченку.

 

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld