До Міжнародного дня людей із інвалідністю

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
30.11.2017 11:08

 

29 листопада заступник голови Бородянської райдержадміністрації Валентин Корнієнко взяв участь у районному заході у Територіальному центрі з нагоди Міжнародного дня людей із інвалідністю.

Звертаючись до підопічних Центру, Валентин Корнієнко, зокрема, зазначив, що соціальна підтримка людей із особливими потребами і надалі буде на постійному контролі влади району. Він побажав усім, хто опікується зазначеною проблематикою, та всім  присутнім міцного здоров’я, добра та злагоди в родинах, мирного неба над Україною.

 

Директор Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Бородянського району Ніна Слухай звернулась до своїх підопічних із теплими зворушливими словами, наголосивши, що нещодавно Центр отримав ув оренду це нове приміщення, яке має значно кращі умови для всіх аспектів його роботи, та запевнивши у подальшій якісній праці своїх фахівців у наданні соціальних послуг громадянам.

 

 

Цього дня звучало багато приємних та щирих звернень, талановитих концертних виступів та тривалим було душевне спілкування.

 

 

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld