Територіальний центр соціального обслуговування
Шановні земляки! PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
30.06.2020 12:57

 

 

 

Прийміть щирі вітання з нагоди державного свята Дня Конституції України! Бажаю Вам здоровя, достатку, щастя, чистого та мирного неба над головою.  Нехай серця завжди повняться гордістю та любов’ю до країни, яка нас згуртувала. Хай завжди процвітає країна та у достатку живе кожна родина.

 

З повагою директор Ніна Слухай

 


 
Лекція про пожежний захист PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
23.06.2020 15:15

 

 


 

 

В установі Бородянського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)  ТОВ “Д.С. Енерготехінвест” було зроблено систему протипожежного захисту та проведено навчальний семінар з питань пожежної безпеки. У заході з питань пожежної безпеки було задіяно працівників офісу та прочитано лекцію по протипожежній безпеці, в ході якої було надані вичерпні відповіді на поставлені питання.

        

Подробнее...
 
Всесвітній день захисту людей похилого віку PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
18.06.2020 10:05

 

 


В червні відзначався Всесвітній день захисту людей похилого віку. Директор Ніна Слухай та працівники  Бородянського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), за сприяння отця Хрисанфа,  привітали зі святом підопічних та вручили продуктові набори. Побажали здоровя, добра, бадьорості духу та благополуччя нашим відвідувачам.

Подробнее...
 
Вітаю вас з сьогоднішнім святом, Днем вишиванки! PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
20.05.2020 10:26

 

Вітаю вас з сьогоднішнім святом, Днем вишиванки! Не забувайте про своє коріння, пам'ятайте про те, звідки всі ми прийшли. Національна пам'ять надзвичайно важлива, і тільки ми з вами можемо її зберегти і передати нащадкам. Нехай ваше життя буде барвистим, як цей чудовий день! Бажаю вам здоровя, миру, добробуту та Божого Благословенння.

 

З повагою директор Бородянського районного територіального центру Ніна Слухай

 


 
Асоціація інноваційної цифрової освіти PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
15.05.2020 11:11

Асоціація інноваційної цифрової освіти

 


Сторінка 1 із 97
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld