Територіальний центр соціального обслуговування
ЛІТЕРАТУРНИЙ ГУРТОК PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
11.06.2019 17:05

 

 

        7  червня  в відділенні денного перебування Бородянського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) проведено засідання  літературного  гуртка,  присвячений  ідеологу модернізації української літератури Миколі Вороному . Гурток провела  організатор з культурно-дозвіллєвої діяльності Надія Качан, яка ознайомила слухачів зібрання з біографією та творчістю письменника.

 
ПІЗНАЙ СЛОВО БОЖЕ PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
10.06.2019 06:53

 

 

6  червня православні відзначають  одне з найшановніших свят у християнстві Вознесіння Господнє. На Вознесіння люди ходять до церкви, де висвячують приготоване до святкового обіду та просять у Бога здоров’я, добробуту та гарного врожаю. 
На  службі  були  присутні  відвідувачі  відділення денного перебування Бородянського районного територіального  центру  соціального  обслуговування  (надання  соціальних  послуг).

 


 
"Клуб любителів співу" PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
10.06.2019 06:51

 

 

5 червня у відділенні денного перебування Бородянського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відбулася чергова репетиція аматорського колективу "Надвечір'я". Учасники колективу продовжили вивчати українські пісні: «Пісня про Україну», «Згадай рідний край», «Полісся моє» та інші. Музичний керівник Олег Лич.

 
"Правильне харчування" PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
10.06.2019 06:50

 

         4 червня у відділенні денного перебування Бородянського районного територіального центру соціального обслуговування  (надання  соціальних  послуг)  проведено  гурток.  Тема: «Що їсти в літню спеку коли є безліч різноманітної їжі, щоб не набрати лишні кілограми». Літо є чудовим періодом для тих, хто прагне якнайшвидше схуднути. Адже у літню пору калорії переробляються швидше і через це значно знижується апетит у літню спеку. Найкраще підійде звичайна вода зі шматочком лимона. Літом можна зустріти неймовірну кількість смачних фруктів, в яких міститься цілий "вагон" вітамінів. Тому можна легко влаштувати так звані "розвантажувальні дні", але лише за "правильних" продуктів. Активною на лекції була Валентина Федоренко, яка поділилася своїми порадами про правильне харчування.

 
«Цвіт дитинства» PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
05.06.2019 06:12

 


31 травня напередодні свята Міжнародного дня захисту дітей Бородянщина святкувала одне з найстаріших міжнародних свят -   День захисту дітей. Діти - це головна радість і надія для батьків. Вони справжнє майбутнє не тільки для держави, а й для всього світу. В цей день діти та дорослі мали змогу прийняти участь в різноманітних розвагах, а найприємнішим подарунком був гала-концерт «ЯСКРАВІ ДІТИ УКРАЇНИ». Директор територіального центру Ніна Слухай та підопічні відділення денного перебування також були присутні на заході.


 


Сторінка 1 із 63
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld