Територіальний центр соціального обслуговування
Виробнича нарада PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
19.10.2018 07:48

 

       17 жовтня 2018 р. у відділенні соціальної допомоги вдома Бородянського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) була проведена виробнича нарада в присутності директора територіального центру Слухай Ніни Миколаївни, завідувача відділення Беттяр Тамари Володимирівни, соціального працівника І категорії Батюсь Ольги Талимонівни та соціальних робітників. Слухай Н.М. розповіла про результати виїзної наради 10 жовтня, яка відбулась в м.Узин. Повідомила, що 23 грудня 2018 року відбудуться вибори до Бородянської територіальної громади.

         На нараді обговорювалось питання підготовки помешкань підопічних до зими. Всім соціальним робітникам необхідно ще раз перевірити готовність осель підопічних до зими, терміново забезпечити дровами та іншим паливом підопічних, в яких не вирішене дане питання. Перевірити справність димарів, де необхідно потрусити сажу, справність розеток та вимикачів. Надавати всебічну допомогу підопічним  в підготовці документів для оформлення субсидій. Наголошувалося на тому, що основним завданням  працівників відділення є виявлення осіб похилого віку та осіб з інвалідністю для прийняття їх на обслуговування, а також дотримання виконавчої та трудової дисципліни.

 


 
ХУДОЖНЬО-МИСТЕЦЬКЕ СВЯТО «З ДОБРОМ У СЕРЦІ» PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
17.10.2018 15:44

 

 

17 жовтня 2018 року у відділенні денного перебування Бородянського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) пройшов гурток «Пізнай свій край (зустріч з видатними та цікавими земляками)». В територіальний центр знову завітав аматорський  колектив «З добром у серці» с. Мирча, Бородянського району, з концертною програмою, подарувавши нашим підопічним море емоцій та гарного настрою. На святі був присутній депутат Бородянської районної ради, Остапченко П.В., який побажав аматорському колективу процвітання та повні зали відвідувачів. Директор Бородянського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Слухай Н.М. подякувала учасників колективу та побажала всім чудового настрою, невичерпної енергії всьому колективу. Нових звершень і досягнень, здійснення всіх Ваших планів і задумів.   У виконанні Т.Новицької прозвучала пісня «На тій хустині цвіте калина». Пісню «Минуло літечко красненьке» подарувала О.Цуркан. Багатьом відома пісня про рушник прозвучала у виконанні О.Лича та К.Лісовського. А.Маковський і Т.Новицька показали сценку «Інша справа». Підопічні відділення денного перебування подякували колективу за прекрасний, змістовний, різножанровий концерт, незабутні враження подаровані їм і побажали міцного здоров'я, щастя та миру. 


 
ХУДОЖНЯ СТУДІЯ PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
17.10.2018 15:41

 

 

17  жовтня  2018  року продовжено репетицію клубу любителів співу, підопічних відділення  денного перебування  Бородянського районного територіального центру соціального обслуговування  (надання  соціальних  послуг), під керівництвом Лича Олега Олексійовича.

 


 
ГУРТОК "ЗДОРОВ’Я" PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
12.10.2018 07:18

 

 

11  жовтня  2018 року відбулася  бесіда  з  підопічними  відділення денного перебування Бородянського районного територіального центру соціального  обслуговування  (надання  соціальних  послуг)  на  тему: «Як уникнути осінньої застуди?» З настанням осені майже кожен з нас стикається з тими чи іншими простудними проявами . Нежить, кашель, біль у горлі і підвищена температура – часті супутники людини в холодну пору. Зниження температури повітря, рвучкі вітри і часті дощі в осінній період призводять до переохолодження організму, від чого падає імунний захист, що у свою чергу призводить до гострих респіраторних вірусних захворювань. Щоб не застудитися восени, не нехтуйте відпочинком, саме під час сну нормалізується робота імунної системи і активно відновлюється робота всіх органів і систем. Повноцінне харчування в осінній період повинне бути як можна більш різноманітним, прогулянки на свіжому повітрі сприяють зміцненню імунітету. 
 
ХУДОЖНЯ СТУДІЯ PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
11.10.2018 06:42

 

 

10  жовтня  2018  року продовжено репетицію клубу любителів співу, підопічних відділення  денного перебування  Бородянського районного територіального центру соціального обслуговування  (надання  соціальних  послуг), під керівництвом Лича Олега Олексійовича.

 


 


Сторінка 1 із 40
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld