Територіальний центр соціального обслуговування
Бородянка відзначила День вшанування учасніків бойових дій PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
18.02.2019 07:13

 

15 лютого громади сіл та селищ Бородянського району взяли участь у мітингах та урочистостях із нагоди відзначення Дня вшанування учасніків бойових дій на теріторії інших держав.

Голова Бородянської районної державної адміністрації Вадим Чередник цього дня був присутнім на мітингу в смт Немішаєве на території ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж». Звертаючись до присутніх учасників бойових дій, він, зокрема, сказав:

Читати далі...
 
СТРІТЕННЯ ГОСПОДНЄ PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
18.02.2019 07:09

 

 

            15 лютого християни святкують Стрітення Господнє. Це одне із 12 найголовніших церковних свят у році, хоча і не є вихідним. На Стрітення у церквах особливим чином святять воду і свічки. Стрітенська вода вважається такою ж сильною і цілющою, як і водохресна. Нею можна поїти хворих дітей, окропляти нові речі. Підопічні відділення денного перебування також відвідали в цей день храм Святого Луки де пройшла літургія та освячення води і  стрітенських  свічок.
 
«На крилах любові» PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
18.02.2019 07:07

 

 

День Святого Валентина – дуже ніжне та добре свято, день в який відкрито говорять про найбільш прекрасне в світі почуття – любов. В цей лютневий день  на душі тепло як ніколи, а повітря заполонили відчуття щастя і романтики. Це свято не проминуло і завітало в кожний куточок. 14 лютого свято завітало в Бородянський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг). Розпочалося свято концертом, який підготували підопічні відділення денного перебування колектив «Надвечіря». На святі була присутня подружня пара літнього віку Ніна та Володимир Цимбали , які прожили разом понад 60 років. Подружжя Цимбали розповіли про своє сімейне життя  і побажали кожному із присутніх довгих та щасливих літ. На завершення свята колектив терцентру  побажав всім, щоб ваша душа завжди буде зігрітою чиєюсь любов’ю, теплом і ласкою. Зігрійте і ви когось любов’ю, турботою, адже кохання не просто почуття — це сенс нашого життя. Нехай любов і краса супроводжують його.


 
"Клуб любителів співу" PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
18.02.2019 07:04

 

 

13 лютого у відділенні денного перебування Бородянського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відбулася репетиція аматорського колективу "Надвечір'я" до свята Валентина. Учасники колективу повторювали пісні та вивчали нові: “Цвіте терен ”, “Лугом іду коня  веду”, Ой там на горі, ой там на крутій та інші. Музичний керівник Олег Лич.


 
"Клуб любителів співу" PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
12.02.2019 00:00

 

 

6 лютого у відділенні денного перебування Бородянського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відбулася репетиція аматорського колективу "Надвечір'я" до свята Валентина. Учасники колективу вивчали пісні до свого репертуару: Нехай у Вашім серці завжди живе любов, Ой ти ніченько, чарівниченько , Натомилось моє чекання та інші. Музичний керівник Олег Лич.


 


Сторінка 1 із 51
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld