Суспільне життя
Деякі питання надання послуги з догляду за дитиною до трьох років - ‹‹муніципальна няня›› PDF Печать E-mail

 

 

   Управління соціального захисту населення Бородянської районної державної адміністрації надає інформацію згідно постанови Кабінету Міністрів України від 30 січня 2019 р. № 68:

починаючи з 1 січня 2019 р., забезпечується відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років ‹‹муніципальна няня›› у розмірі прожиткового мінімуму на дітей віком до шести років, встановленого станом на 1 січня відповідного року.

   Згідно порядку відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років ‹‹муніципальна няня›› послуга, що надається для підтримки батьків (усиновлювачів), опікунів дитини для забезпечення догляду за дитиною до трьох років, – це послуга з догляду за дитиною до трьох років ‹‹муніципальна няня››;

муніципальна няня – будь-яка фізична особа-підприємець (КВЕД 97.00, КВЕД 88.91) / юридична особа, яка надає послугу з догляду за дітьми (КВЕД 78.20, КВЕД 85.10), крім державних і комунальних закладів дошкільної освіти, та з якою укладено договір про здійснення догляду за дитиною до трьох років.

Подробнее...
 
Бородянщина відзначила 120-ту річницю Микулицької школи PDF Печать E-mail

 

 

 

2 лютого відзначала своє 120-річчя Микулицька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів. У святі взяли участь учні, вчителі, ветерани педагогічної праці, батьки, гості, випускники минулих років. 

З вітальними словами виступили на урочистостях голова Бородянської райдержадміністрації Вадим Чередник та заступник голови РДА Валентин Корнієнко, заступник голови районної ради Олексій Черкашин, начальник відділу освіти РДА Валентина Кухар,  директор школи Катерина Чередніченко,  сільський голова Микуличів Петро Перевозник, директор Немішаївського агротехнічного коледжу Володимир Альохін та інші почесні гості.

Читати далі...
 
Відзначення Дня Соборності України в Бородянці PDF Печать E-mail

 

 

22 січня на площі імені Тараса Шевченка в Бородянці відбулись урочистості до Дня Соборності України. Участь у мітингу з нагоди зазначеної події взяли заступник голови Бородянської районної державної адміністрації Валентин Корнієнко, голова Бородянської районної ради Георгій Єрко, керівник апарату Бородянської райдержадміністрації Леонід Болясов, селищний голова Бородянської ОТГ Олександр Сахарук, громада району, представники ЗМІ.

Читати далі...
 
«Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація» «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація» PDF Печать E-mail

 

15 вересня в смт Немішаєве   відбулись фінальні змагання  Спартакіади Київської області «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація» з міні-футболу, волейболу серед жінок, шахів, шашок, дартсу, настільного тенісу, перетягування канату, гирьового спорту. 

З восьми видів спорту збірні команди Бородянського району здобула чотири призових місця: 2 місце з волейболу, 2 місце з настільного тенісу, 2 місце з міні-футболу, 3 місце з шахів.

 Спортсмени  Бородянського  району нагороджені кубками, медалями та грамотами Київської обласної організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос».

 


 
«Щодо обміну посвідчень, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи» PDF Печать E-mail

 

 

     Постановою Кабінету Міністрів України від 11.07.2018 № 551(зі змінами,  внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2018 № 1172 «Деякі питання видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та іншим категоріям громадян» затверджено новий порядок видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та іншим категоріям громадян.

           Порядком удосконалено механізм видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та інших ядерних аварій та випробувань, військових навчань із застосуванням ядерної зброї, під час складання ядерних зарядів та проведення на них регламентних робіт. З метою збереження єдиного підходу до розгляду документів і прийняття обґрунтованих рішень щодо визначення і підтвердження  відповідного статусу передбачено створення регіональних комісій з визначення статусу осіб, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи. Крім того постановою затверджено нові зразки бланків посвідчень для постраждалих громадян, віднесених до категорії 1, у яких передбачено розмежування за категоріями «Учасник ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС» та «Потерпілий  від Чорнобильської катастрофи», а також нові бланки посвідчень для осіб, які брали участь у ліквідації інших ядерних аварій, у ядерних випробуваннях та військових навчаннях із застосування ядерної зброї, у складанні ядерних зарядів та проведенні на них регламентних робіт  (категорія 1,2,3) і постраждалим від радіаційного опромінення. 

Читати далі...
 


Сторінка 1 із 55
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld