Суспільне життя
Засідання комісії з питань захисту прав дитини PDF Печать E-mail

 

29 березня голова Бородянської районної державної адміністрації О.Янковий та заступник голови Бородянської райдержадміністрації В.Корнієнко взяли участь у роботі чергового засідання комісії з питань захисту прав дітей,  організованому та проведеному службою у справах дітей та сім’ї  райдержадміністрації.

Читати далі...
 
Фестиваль книги "Букфест" PDF Печать E-mail

 

 

25 березня в районному палаці культури вперше відбувся фестиваль книги "Букфест" на який з міста Києва і  районів Київської області завітали десятки відомих письменнників і видавництв, включно з керівництвом СПУ та редакцією газети "Літературна Україна". Фестиваль доповнили виставки виробів народних майстрів, майстер-класів для дітей і концерт художньої самодіяльності народних колективів  району та смт Макарова.   

 

 
Візит О.Янкового до Пісківки PDF Печать E-mail

 

16 березня голова Бородянської райдержадміністрації О.Янковий у рамках щорічного об’їзду сіл та селищ району відвідав із робочим візитом смт Пісківка. В поїздці очільника району супроводжували начальник управління фінансів райдержадміністрації Н.Остапченко, начальник відділу з питань внутрішньої політики, інформації та зв’язків із громадськістю апарату райдержадміністрації І.Тюпа-Гришина, начальник відділу соціальних інспекторів управління соціального захисту населення РДА Т.Горбаченко.

Читати далі...
 
Участь О.Янкового в сесії Шибенської сільради PDF Печать E-mail

 

7 березня голова Бородянської районної державної адміністрації О.Янковий узяв участь в 10 сесії сьомого скликання Шибенської сільської ради. На порядку денному розглянуто питання про звернення жителів та представників батьківського комітету щодо збереження Шибенського навчально-виховного об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дитячий садок» в існуючому статусі.

Секретар сільради О.Савенок зачитала присутнім зазначене звернення, наголосивши на важливості громадського обговорення при прийнятті нагальних рішень. Начальник відділу освіти Бородянської райдержадміністрації В.Кухар повідомила, що реорганізація навчального закладу в філію передбачає виключно надання можливості обдарованим дітям додатково отримувати знання в опорній школі, та, зокрема, поінформувала, що на утримання 1 дитини в освітянському закладі Шибеного витрачається в рік найбільша цифра в районі – 23 тисячі грн., на відміну від середньої по галузі 10-12 тисяч грн.

Читати далі...
 
Спартакіада серед сільських та селищних рад Бородянського району «Краще спортивне село Бородянщини 2016 року» PDF Печать E-mail

 

10 вересня в смт Бородянка на стадіоні «Бородянка» відбулася Спартакіада серед сільських та селищних рад Бородянського району «Краще спортивне село Бородянщини 2016 року», присвячена Дню фізичної культури та спорту. На урочистому відкритті були присутні заступник голови Бородянської райдержадміністрації В.Корнієнко, голова Бородянської районної ради Г.Єрко, керівник апарату Бородянської РДА Л.Болясов, директор Немішаївського агротехнічного коледжу В.Альохін, голова Київської обласної громадської організації ФСТ «Колос» П.Соловей, голова  міжгосподарського фізкультурного-оздоровчого спортивного клубу “Здоров’я»  А.Демченко, голови сільських та селищних рад Бородянського району.

Читати далі...
 


Сторінка 1 із 34

free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld