Суспільне життя
Про проведення відкритого конкурсу для призначення на вакантну посаду в управлінні соціального захисту населення Бородянської районної державної адміністрації PDF Печать E-mail

 

Наказ про оголошення на заміщення вакантної посади


 

Додаток 1

 

Про проведення відкритого конкурсу для призначення на вакантну посаду

 в управлінні соціального захисту населення Бородянської районної державної адміністрації

Затверджено наказом начальника управління соціального захисту населення Бородянської районної державної адміністрації від 20.04.2018 року № 24-ос  «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади»:

- головний  спеціаліст відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій громадян, інвалідів та перевірки пенсій (на період відпустки по догляду за дитиною основного працівника);

Порядок проведення відкритого конкурсу для призначення на посаду управління соціального захисту населення Бородянської районної державної адміністрації визначено постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 « Порядок проведення конкурсу на зайняття посад державної служби». Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають документи, визначені порядком проведення відкритого конкурсу для призначення на посади державної служби.

 Документи для участі в конкурсі приймаються до 16 год. 00 хв. 04 травня 2018 року за адресою: смт. Бородянка, вул. Центральна, 230, каб.4, управління соціального захисту населення Бородянської райдержадміністрації. Особи, документи яких відповідають встановленим вимогам, складають іспит. Довідки за телефонами: 5-33-25.

 

Начальник управління                     (підпис)                               О.А.Боженко


 
“Живи та працюй в Україні» PDF Печать E-mail

 

 

18 квітня в Бородянському професійному аграрному ліцеї відбувся «Ярмарок професій» та презентація зазначеного навчального закладу. Ця цікава, сповнена спілкуванням подія відбулась у рамках проведення загальнообласної акції “Живи та працюй в Україні» та реалізації Програми Державної служби зайнятості щодо профорієнтаційних заходів, які проводяться з метою вибору професії.

Читати далі...
 
Спартакіада Київської області з баскетболу PDF Печать E-mail

 

 

 

31 березня в смт Володарка   відбулись фінальні змагання  Спартакіади Київської області 2018 року «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація» з баскетболу серед чоловіків. Чоловіча збірна команда Бородянського  району з баскетболу посіла 3 місце, була нагороджена кубком, медалями та грамотами Київської обласної організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос». 
Всеукраїнський шаховий турнір «Київська весна»


1 квітня  в м. Києві відбулися фінальні змагання всеукраїнського шахового турніру «Київська весна» в якому взяли участь 108 спортсменів, Бородянський район представляв кандидат в майстри спорту з шахів Євген Гуменюк, з дев’яти можливих очок набрав сім очок та  виборов третє місце.

 


 
День відкритих дверей на ТОВ «Овочева скарбниця» PDF Печать E-mail

 

 

З метою сприяння працевлаштування незайнятих громадян, якісного підбору   кадрів   28 березня  2018 року  працівники Бородянського районного центру зайнятості  організували  та  провели  згідно  плану  профорієнтаційних  заходів -  «День відкритих дверей на виробництві»  на  ТОВ  «Овочева скарбниця», яке  є  лідером  на ринку праці з постачання свіжих овочів та салатів.  Про його діяльність, перспективи  розвитку розповів завідувач  виробництвом  Музиченко  Ігор Олександрович. Він провів змістовну екскурсію по території підприємства,  ознайомив  присутніх  з особливостями виробничого процесу, з продукцією, що виготовляється  та основним складом професій, умовами праці та заробітною платою.

Роботодавець запрошував гостей як на постійні, так і тимчасові робочі місця з достойною заробітною платнею на посади готувач сировини,  водій автотранспортних засобів, електрик цеху, вантажник.

 І,  як результат, 1 клієнт центру пройшов попередню співбесіду на посаду електрика та виявив бажання бути працевлаштованими на дане підприємство.

 
Святковий концерт до Міжнародного жіночого дня в Бородянці PDF Печать E-mail

 

 

 

7 березня в Бородянці в районному палаці культури імені Тараса Шевченка відбувся святковий концерт, приурочений до Міжнародного жіночого дня.

 

Привітати жіноцтво Бородянщини на урочистості завітали т.в.о. голови Бородянської районної державної адміністрації Валентин Корнієнко, голова районної ради Георгій Єрко, селищний голова Бородянки Олександр Сахарук, депутати районної та селищної ради, громада району. Як зазначив Валентин Корнієнко у своєму виступі, на мудрості, життєвій енергії, доброті та красі українських жінок тримається світ.

 

Читати далі...
 


Сторінка 1 із 42
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld