Суспільне життя
Бородянщина вшанувала захисників України PDF Печать E-mail

 

14 жовтня в селах та селищах Бородянського району відбулось відзначення Дня захисника України. Цього дня було покладено квіти до меморіалів та пам’ятникам загиблим героям АТО, пройшли урочисті зібрання, молодіжно-патріотичні заходи.

В Бородянці відзначення свята складалося зі двох частин – урочисте відкриття змагань ІІ етапу Національної серії України по джип-спринту «Козак-спринт» на площі імені Тараса Шевченка  і подальші перегони позашляховиків на аеродромі «Бородянка» та районні урочистості до Дня захисника України у палаці культури імені Тараса Шевченка.

Читати далі...
 
Оголошення про проведення відкритого конкурсу для призначення на вакантні посади служби у справах дітей та сім’ї Бородянської районної державної адміністрації PDF Печать E-mail


Затверджено наказом  начальника служби у справах дітей та сім’ї Бородянської районної державної адміністрації від 08.10.2018 № 12-к  «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади завідувача сектором з питань опіки та піклування служби у справах дітей та сім’ї Бородянської районної державної адміністрації»:

- завідувач сектору з питань опіки та піклування служби у справах дітей та сім’ї районної державної  адміністрації.

Порядок проведення відкритого конкурсу для призначення на посаду служби у справах дітей та сімї Бородянської районної державної адміністрації визначено постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 «Порядок проведення конкурсу на зайняття посад державної служби». Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають документи, визначені порядком проведення відкритого конкурсу для призначення на посади державної служби.

Документи для участі в конкурсі приймаються з 08.10.2018 до 22.10.2018 включно до 17 год. 00 хв. за адресою: смт Бородянка, вул. Центральна, 331, служба у справах дітей та сімї Бородянської райдержадміністрації. Особи, документи яких відповідають встановленим вимогам, проходять тестування на знання законодавства України.
Довідки за телефонами: 5-63-01, 5-28-93.


Начальник служби                                                                                                                                 Л.С. Стасенко

 

 

УМОВИ

проведення конкурсу

на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» -

завідувача сектором з питань опіки та піклування служби у справах дітей та сімї

Бородянської районної державної адміністрації в Київській області 

 

Наказ №12-к

 
До уваги громадян! PDF Печать E-mail

 

 


 

 

22 жовтня до управління соціального захисту населення Бородянської РДА

буде здійснено виїзд протезно-ортопедичної бригади  ПП «Форвард-орто» для забезпечення взуттям ортопедичним, протезами, ортезами, візками дитячими, візками дорослими.

Початок прийому о 14.00 годині.

Довідки за тел. 0676538320, 0504486362, 0636366424.


 
Бородянщина вітає освітян зі святом PDF Печать E-mail

 

 

4 жовтня громада Бородянщини привітала зі святом освітян району. Червоною доріжкою сходами до палацу культури імені Тараса Шевченка урочисто піднімались досвідчені та молоді вчителі, керівники та працівники шкіл, НВО та дитсадків. У фойє їх зустрічала захопленими оплесками і щирими привітаннями учнівська молодь, запрошуючи до великої зали та пропонуючи оглянути виставкові стенди творчих доробок гуртківців.

Читати далі...
 
«Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація» «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація» PDF Печать E-mail

 

15 вересня в смт Немішаєве   відбулись фінальні змагання  Спартакіади Київської області «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація» з міні-футболу, волейболу серед жінок, шахів, шашок, дартсу, настільного тенісу, перетягування канату, гирьового спорту. 

З восьми видів спорту збірні команди Бородянського району здобула чотири призових місця: 2 місце з волейболу, 2 місце з настільного тенісу, 2 місце з міні-футболу, 3 місце з шахів.

 Спортсмени  Бородянського  району нагороджені кубками, медалями та грамотами Київської обласної організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос».

 


 


Сторінка 1 із 50
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld