Суспільне життя
Керівництвом райдержадміністрації обговорено відзначення в Бородянському районі Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України PDF Печать E-mail

 

 

21 серпня відбулось засідання оргкомітету з організації та підготовки проведення в Бородянському районі відзначення Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України під головуванням т.в.о. голови Бородянської районної державної адміністрації Віктора Барчана. Участь в обговоренні заходів узяли заступник голови РДА Валентин Корнієнко, керівник апарату РДА Леонід Болясов, керівники структурних підрозділів РДА та органів місцевого самоврядування району.

Читати далі...
 
Засідання комісії райдержадміністрації з питань захисту прав дитини PDF Печать E-mail

 

 

20 серпня заступник голови Бородянської районної державної адміністрації Валентин Корнієнко взяв участь у черговому засіданні комісії райдержадміністрації з питань захисту прав дитини, організованому та проведеному службою у справах дітей та сім’ї райдержадміністрації.

На порядку денному розглядались питання про надання  висновку про визначення місця проживання малолітньої дитини, про надання висновку про доцільність позбавлення батьківських прав, про надання статусу дітей, позбавлених батьківського піклування, про припинення піклування, про надання дозволу на дарування квартири, в якій зареєстровано  дітей. 

Читати далі...
 
Засідання комісії райдержадміністрації з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат і засідання робочої групи РДА з питань легалізації виплати заробітної плати PDF Печать E-mail

 

 

16 серпня відбулось засідання комісії райдержадміністрації з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат і засідання робочої групи РДА з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення під головуванням заступника голови Бородянської районної державної адміністрації Валентина Корнієнка.

Читати далі...
 
Оголошення про проведення відкритого конкурсу для призначення на вакантні посади Бородянської районної державної адміністрації PDF Печать E-mail

 

Затверджено наказом  начальника відділу освіти  Бородянської районної державної адміністрації від 24.06.2019 № 95/05  «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу освіти Бородянської районної державної адміністрації»:

- головний спеціаліст відділу освіти.

Порядок проведення відкритого конкурсу для призначення на посаду головного спеціаліста відділу освіти Бородянської районної державної адміністрації визначено постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 «Порядок проведення конкурсу на зайняття посад державної служби». Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають документи, визначені порядком проведення відкритого конкурсу для призначення на посади державної служби.

Читати далі...
 
Збірна команда Бородянського району перемогла в ІІ Спартакіада Київської області PDF Печать E-mail

 

 

24 травня в м. Ірпінь пройшла ІІ Спартакіада Київської області серед ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Очолював спортивну делегацію району головний спеціаліст з питань молоді та спорту Бородянської райдержадміністрації Максим Горай.

У змаганнях з різних видів спорту свій здобуток у загальну перемогу внесли: Анатолій Дуборез – 1 місце  у змаганнях із шахів, Василь Данько – 2 місце з дартсу,  Світлана Палагеча – 3 місце  з шашок, Раїса Онікієнко – 5 місце з дартсу, Юрій Данільчук – 6 місце з шашок, Петро Саханда – 7 місце з настільного тенісу. За підсумками змагань в загальному заліку збірна команда Бородянського району стала переможцем Спартакіади.


 


Сторінка 1 із 60
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld