Суспільне життя
Змагалися юні джури PDF Печать E-mail

 

13 жовтня, напередодні Дня захисника України та Дня українського козацтва, в Бородянській школі № 2 відбувся спортивно-патріотичний захід «Козацькі розваги» з елементами дитячо-юнацької гри «Сокіл» («Джура»), ініціаторами та організаторами якого стали вчитель фізичної культури та захисту Вітчизни, керівник гуртка «Козаченьки» Бородянського районного центру дитячої та юнацької творчості Володимир Петрусенко та вчитель фізичної культури Тетяна Молодцева.

Захід розпочався з показового виступу переможця районної дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)-2017 рою «Козаченьки» (кер. Володимир Петрусенко).

З вітальним словом до всіх присутніх звернулися директор школи Олена Лазутіна та депутат Київської обласної ради Галина Єрко, які, зокрема, зазначили, що національно-патріотичне виховання молоді – головне завдання сьогодення і такі заходи єднають  справжніх патріотів України.

Після жеребкування чотири роя (учні 9-11 класів), мали змогу позмагатися в чотирьох конкурсах: строю й пісні «Впоряд», міні-туристична естафета, інтелектуальна гра  «Відун» та перетягування линви.

Переможцем став рій «Січовики» 9-А класу.

 

 

 
Засідання оргкомітету PDF Печать E-mail

 

12 жовтня керівник апарату Бородянської районної державної адміністрації Леонід Болясов провів засідання оргкомітету з питань підготовки та проведення Дня захисника України. Участь у засіданні взяли директор Центру дитячо-юнацької творчості Наталія Двораківська, директор районного палацу ім. Т.Г.Шевченка Наталія Бузовецька, керівники структурних підрозділів Бородянської РДА, представники Бородянського районного військкомату.

Читати далі...
 
День відкритих дверей PDF Печать E-mail

 

5 жовтня в Бородянському  районному  центрі зайнятості було проведено День відкритих дверей. Основною темою заходу було обговорення актуальних питань щодо надання соціальних послуг та призначення населенню субсидій на оплату житлово-комунальних послуг. На захід було запрошено безробітних, які перебувають на обліку, сімей, які опинились в складних життєвих обставинах, які перебувають на обліку в ЦСССДМ.

Читати далі...
 
До Дня усиновлення PDF Печать E-mail

 

З нагоди Дня усиновлення голова Бородянської райдержадміністрації Андрій  Анісімов узяв участь у засіданні круглого столу «Усиновлення – пріоритетна форма сімейного виховання». Захід організовано начальником служби у справах дітей та сім'ї  райдержадміністрації Ларисою Стасенко за участю представників управлінь та відділів РДА. Метою заходу було привернення уваги до проблем дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, що перебувають на обліку, проблем усиновлення та популяризації національного усиновлення.

Читати далі...
 
Відкриття спортивного залу в Немішаївському агротехнічному коледжі PDF Печать E-mail

 

8 вересня заступник голови Бородянської райдержадміністрації В.Корнієнко спільно зі заступником голови Бородянської районної ради О.Черкашиним та іншими почесними гостями взяв участь в урочистостях, присвячених Дню фізичної культури і спорту, які відбулись в Немішаївському агротехнічному коледжі. Чільною подією цього дня стало відкриття оновленого спортивного залу, який стане ще одним осередком корисного дозвілля для студентів та викладачів.

Читати далі...
 


Сторінка 1 із 45

free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld