Суспільне життя
Колегія відділу освіти PDF Печать E-mail

 

23 червня на базі Немішаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 відбулося засідання колегії відділу освіти Бородянської райдержадміністрації. У роботі колегії взяли участь заступник голови Бородянської райдержадміністрації В.Корнієнко, керівники дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів району.

Розпочинаючи засідання, головний спеціаліст відділу освіти РДА Н.Гапоненко проінформувала учасників колегії про результати фронтального вивчення освітньої діяльності Майданівської ЗОШ І-ІІ ступенів.

Читати далі...
 
Урочистості на Бородянщині PDF Печать E-mail

 

24 – 25 червня на теренах Бородянщини відзначили День молоді та День Конституції України. В селах та селищах району святкування відбулись у різних форматах. У Бородянці це були ранкові спортивні змагання з волейболу та баскетболу, показові виступи з workout та бойових мистецтв та вечірній святковий концерт.

Читати далі...
 
Засідання комісії з питань захисту прав дитини PDF Печать E-mail

 

22 червня голова Бородянської районної державної адміністрації О.Янковий взяв участь у роботі чергового засідання комісії з питань захисту прав дітей,  організованому та проведеному службою у справах дітей та сім’ї  райдержадміністрації.

На порядку денному розглядались питання про позбавлення батьківських прав, про захист майнових та житлових прав дитини, про надання статусу та призначення опіки/піклування над дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування, про надання дітям статусу позбавлених батьківського піклування.

 

 

Читати далі...
 
Засідання оргкомітету PDF Печать E-mail

 

 

19 червня заступник голови Бородянської райдержадміністрації В.Корнієнко провів засідання оргкомітету з питань підготовки та проведення в районі Дня Конституції та Дня молоді. Участь у засіданні взяли заступник голови Бородянської районної ради О.Черкашин, начальник відділу культури, національностей та релігій РДА Н.Вишинська, головний спеціаліст відділу з питань внутрішньої політики, інформації та зв’язків з громадськістю апарату РДА О.Балан, голова Бородянської селищної ради О.Сахарук, помічник депутата Київської обласної ради Г.Єрко Я.Кузьмич.

Читати далі...
 
Відкриття пришкільного літнього табору PDF Печать E-mail

 

Літо – це пора розваг, відпочинку, загартування. Найкращий спосіб відпочинку – це, коли діти мають можливість спілкуватися, змагатися, вдосконалюватися, розвивати свої творчі можливості  під пильним доглядом вихователів. І що важливо - все це відбувається у вільній формі, коли вони мають вибір, можуть гратися, займатися цікавими справами.

02 червня відбулося урочисте відкриття пришкільного табору у Бородянській ЗОШ I-III ступенів №1. На урочистий захід завітали з привітаннями настоятель Свято-Михайлівського храму, протоієрей о. Віктор (Талько), селищний голова Сахарук О.В.,  начальник відділу освіти Бородянської РДА Кухар В.І., голова Бородянської районної ради Єрко  Г.М., заступник голови Бородянської районної ради Черкашин О.П., профконсультант Бородянсього районного центру зайнятості Абакумова Г.Ю. Всі гості побажали дітям активного і безпечного відпочинку, доброго настрою та знайти у таборі справжніх друзів. Також, профконсультант Бородянсього РЦЗ Абакумова Г.Ю. запросила школярів на екскурсію до центру зайнятості  для ознайомлення з різноманітним світом професій. Попередньо встановлено та погоджено з директорами шкіл графік профорієнтаційних заходів, зокрема, профорієнтаційних уроків у приміщенні центру.

Отже, старт літу відбувся. Попереду  ще багато дивовижних подорожей, веселих стартів, занять за інтересами, ігор.  Відкриття табору стало веселим святом, а час, проведений у  таборі, допоможе дітям відпочити, згуртуватися та цікаво провести час.

 

 

 

 


Сторінка 1 із 38

free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld