Київська область: Бородянські рятувальники продовжують заходи із недопущення пожеж зернових культур

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
24.07.2020 06:55

 

 

           23 липня 2020 року, інспекторським складом Бородянського РВ ГУ ДСНС України у Київській області проведено чергові заходи із запобігання пожеж ранніх зернових культур на фермерських господарствах Бородянського району. Відтак рятувальники здійснили об’їзди сільськогосподарських угідь, зайнятих зерно культурами на предмет їх оборювання та прокошування від ділянок автомобільних доріг, залізниць, лісових масивів та торфовищ.

           Представники ДСНС завітали до одного із таких господарств, де зернозбиральна техніка задіяна на зборі урожаю 2020, а саме ТОВ СП «Агропроммаш» у селі Мирча, Бородянського району, Київщини.

           Фахівці рятувальної служби провели детальні інструктажі із комбайнерами та машиністами агровиробника, щодо попередження та недопущення пожеж під час збирання і переробки нового врожаю та заготівлі грубих кормів, та практино навчили працюючий персонал ефективності гасіння вогнегасниками, та випробували пристосовану для гасіння зерно полів техніку із пуском води від мотопомпи.

           Рятувальники оглянули зернозбиральну техніку яка задіяна на польових роботах на відповідність встановлених вимог пожежної безпеки, а саме оснащення сертифікованими іскрогасниками та первинними засобами пожежогасіння, нагадаємо: «комбайни і трактори – комплектуються двома вогнегасниками, двома штиковими лопатами, двома мітлами; автомобілі додатково штиковою лопатою».

           В ході проведеного профілактичного рейду де інспектори Держслужби НС роз’яснили керівництву агрофірми основні вимоги законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки, цивільного захисту, із врученням інформаційних листів.

           Рятувальники звертаються до громадян та фермерів вживати невідкладних заходів із виконання вимог Правил пожежної безпеки в агропромисловому комплексі України, затверджених спільним Наказом Мінагрополітики України та МНС України від 04 грудня 2006 року за N 730/770, не розводити багать, палити поблизу та безпосередньо на хлібних масивах, заборонити спалювання стерні та післяжнивних залишків!!!


 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld