Київська область: Бородянські рятувальники провели профілактичні рейди на хлібних полях

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
20.07.2020 08:16

 

 

           17 липня 2020 року, метою забезпечення належного рівня техногенної та пожежної безпеки та вжиття комплексу організаційних і практичних заходів, направлених на попередження та недопущення пожеж під час збирання і переробки нового врожаю та заготівлі грубих кормів, інспекторами Бородянського РВ ГУ ДСНС України у Київській області проведено профілактичні рейдові обїзди хлібних полів агропромислових фермермерських господарств району.

           Проведено інструктажі щодо виконання вимог Правил пожежної безпеки в агропромисловому комплексі України, затверджених спільним Наказом Мінагрополітики України та МНС України від 04 грудня 2006 року за N 730/770 з працівниками задіяними у зернозбиральній компанії.

             Особливу звернуто увагу на оборювання та прокошування зернополів, дотримання правил пожежної безпеки при збиранні врожаю.

           Додатково роздано текстові друковані агітаційні матеріали з основними вимогами щодо мір безпеки при збиранні зернових культур.

           Рятувальники Київщини звертається до всіх агровиробників вжити наступних заходів:

-          хлібні поля в місцях прилягання їх до лісових та торф'яних масивів, степової смуги, автомобільних шляхів та залізниць обкосити (із прибиранням скошеного) і оборати смугою не менше 4 м завширшки;

-       перед косовицею хлібні масиви розбити на ділянки площею не більше 50 га. Між ділянками поробити прокоси не менше 8 м завширшки. Скошений хліб з прокосів негайно прибирати. Посередині прокосів проорати смугу не менше 4 м завширшки;

-       безпосередньо на хлібному масиві площею понад 25 га, з якого збирається врожай, забезпечити трактор з плугом на випадок пожежі, до складу збирально-транспортних загонів включати спеціалізовані автомобілі, пристосовані для гасіння пожеж зернових.

-       до початку збирання врожаю всю збиральну техніку, агрегати та автомобілі привести в справний стан  та оснастити справними сертифікованими іскрогасниками, обладнати первинними засобами пожежогасіння (комбайни і трактори - двома вогнегасниками, двома штиковими лопатами, двома мітлами; автомобілі додотково штиковою лопатою).

 


 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld