Бородянський район: рятувальники закликають до безпечного перебування на воді!

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
18.06.2020 15:58

 

 

12 червня 2020 року, з метою реалізації заходів щодо запобігання загибелі та травмування людей на водних об’єктах Бородянського району під час сезону купального сезону 2020 року весь інспекторський склад Бородянського РВ ГУ ДСНС України у Київській області був задіяний на проведення профілактичних рейдів по водних об’єктах та місць відпочинку поблизу водойм. Під час відпрацювань проведено інструктажі із відпочиваючими та доведено вимоги Наказу МВС України № 301 від 10 квітня 2017 року «Про затвердження Правил охорони життя людей на водних об'єктах України».

Рятувальники аби запобігти нещасним випадкам на воді, напередодні вихідних, які будуть масово відвідуватись громадянами, розповсюдили пам’ятки із зазначенням правил порятунку потопаючого та про небезпеку на воді.

У розмові із громадянами працівники ДСНС довели негативну тенденцію збільшення кількості випадків купання із летальними наслідками уже цього річ на фоні області.

Рятувальники закликають власників та користувачів водних об’єктів вжити заходів із приведення та утримання водних об’єктів у безпечному для купання та відпочинку стані, при цьому виконати усі вимоги Правил охорони життя людей на водних об'єктах України, а самим відпочиваючим бути особливо обережними під час купання та стежити за своїми дітьми, перебуваючими поблизу води!

Іван МАРИЦЬ

Головний інспектор Бородянського РВ

ГУ ДСНС України у Київській області

майор служби ЦЗ


 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld