Пожежна безпека підчас Великодніх свят!

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
11.04.2020 07:23

 

 

 

Розпочались передпасхальні приготування до Великодніх свят, а від так і імовірність збільшення кількості пожеж, випалюються суха трава, листя та сміття на цвинтарях. Рятувальники завітали до культових споруд, з метою надання профілактичної допомоги із запобігання надзвичайним ситуаціям.

Інспектори ДСНС України звертаються до настоятелів церков та церковних старост, завчасно зробити проходження святкувань безпечнішим, та щодо виконання вимог законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки, цивільного захисту шляхом наступних міроприємств, а саме:

-  організувати проведення інструктажів про заходи пожежної та техногенної безпеки з церковними старостами та прихожанами;

- вжити невідкладних заходів з попередження виникнення пожеж і надзвичайних ситуацій та загибелі людей на них, а також виконання в повному обсязі раніше запропонованих приписами заходів протипожежного захисту, де при цьому звернути увагу на стан електрогосподарства, зовнішнього протипожежного водопостачання, обладнання системами протипожежного захисту, безпечності шляхів евакуації, забезпеченості первинними засобами пожежогасіння, проходження спеціального навчання з питань пожежної безпеки.

Даючи інтерв’ю, хочемо наголосити, що Богослужіння це захід із масовим перебуванням людей, що вимагає виконання заходів безпеки при користуванні відкритим вогнем такими як свічки, лампадки, кадило.

Рятувальники району також вітають усіх громадян із наступаючими Пасхальними святами та Великоднем, бажаючи Божого захисту від пожеж та їх негативних наслідків, та безпечного святкування!

                       

 

 

 

Іван МАРИЦЬ

            Головний інспектор Бородянського РВ

            ГУ ДСНС України у Київській області

            майор служби ЦЗ

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld