«Безпека дітей – пріоритет громади»

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
15.02.2018 07:13

 

 

9 лютого на базі Немішаївського НВК «Спеціалізована школа ІІ-ІІІ ступенів - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  №2» відбувся відкритий захід на тему «Безпека дітей – пріоритет громади». Участь в ньому прийняли т.в.о. голови Бородянської РДА Валентин Корнієнко, голова Бородянської районної ради Георгій Єрко, депутат Київської обласної ради Сергій Кармазін, рятувальники Київщини, представники Національної поліції, холдингової охоронної компанії «АТЛАНТ», сільські та селищні голови району, ЗМІ та учні 1-6 класів.

 

 Розпочався захід з театралізованої вистави на тему «Безпека дорожнього руху». Після цього на всіх дітей чекав приємний сюрприз: усім школярам були вручені спеціально виготовлені світловідбиваючі брелки з номерами гарячої лінії екстрених служб України, зокрема, «101», котрі слугуватимуть в подальшому безпеці ї руху дітей у темну пору доби.

Наступним етапом був виступ представників ДСНС України, котрі провели урок безпеки життєдіяльності для юних гостей, під час якого розповіли про небезпеку, яку таїть в собі вогонь, та окреслили основні правила поведінки при виникненні надзвичайних ситуацій.

Далі на учнів чекав цікавий та енергійний конкурс на протипожежну тематику, в якому взяли участь дві команди: «Смайлики» та «Блакитний вогонь». Діти з задоволенням одягали бойовий одяг та пожежне оснащення рятувальників на швидкість. По завершенню заходу усі школярі отримали змогу посидіти в справжньому пожежно-рятувальному автомобілі й здійснити поїздку у кортежі рятувальної техніки ДСНС та патрульних автомобілів Нацполіції навколо загальноосвітнього закладу з увімкненою сиреною та проблисковими маяками.

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld