Безпечні жнива

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
08.08.2016 07:01

 

 

На Київщині жнивна кампанія добігає кінця.   І кожен  день лишається дуже напруженим для рятувальників і аграріїв. Адже вже зареєстровано 5 випадків загорань на полях на загальній площі близько 15 га. Загрозу виникнення пожеж створює спекотна погода, енергонасичені хлібозбиральні агрегати, які нерідко знаходяться у несправному стані, а також людська недбалість. Тому у цей напружений період величезна увага приділяється не тільки обстеженням, а й профілактичній роботі. 4 серпня у селищі Пісківка Бородянського району на підприємстві ТОВ «СП Агропроммаш» рятувальниками було проведено пожежно - технічне обстеження зерноскладів, полів, зернозбиральної та пристосованої техніки, які використовується  під час жнивної компанії. Хлібні поля обкошені та оборані, чергують автоцистерни пристосовані для гасіння пожеж. Зернозбиральні комбайни забезпечені вогнегасниками, заземлюючими ланцюгами та необхідним інвентарем відповідно до вимог пожежної безпеки.

 

Також, рятувальники відвідали складські цехи для зберігання зерно продуктів. Керівник ТОВ «СП Агропроммаш» наголосив, що на їхньому підприємстві  приділяють велику увагу пожежній безпеці. Продемонстрував рятувальникам склади для зберігання зерна, які обладнані новітніми заходами безпеки, пожежною автоматикою тощо. Жодної надзвичайної ситуації зафіксовано не було. Рятувальники додатково нагадали  правила безпеки комбайнерам та першочергові дії під час виникнення загорання. Роздали тематичні листівки.

 

 

Досягнуті результати засвідчують, що в дбайливого господаря, при дотримані всіх технологічних процесів виробництва сільськогосподарських культур та правил пожежної безпеки, залежність урожаю від погодних умов чи непередбачених ситуацій,  зводиться до мінімуму.

Необхідно пам’ятати наступне:

- суворо забороняється курити, розводити багаття,  користуватись відкритим вогнем на хлібних масивах та поряд із ними;

- самовільно випалювати суху траву, стерню та пожнивні залишки на полях;

- стоянки туристів, пасіки допускається розміщувати не ближче 100 метрів від хлібних масивів. Полювати на хлібних масивах та поблизу них забороняється;

- водіям не можна ремонтувати автотранспорт поряд із хлібними масивами;

- дорослі повинні нагадати дітям про правила пожежної безпеки та подбати, щоб вони не бавилися з вогнем поблизу хлібних масивів.

У всіх випадках виникнення пожежі треба негайно повідомити до пожежно-рятувального підрозділу за телефоном «101». До приїзду рятувальників гасити вогонь наявними силами та первинними засобами пожежогасіння шляхом збиття полум'я або засипанням полум'я землею. Після гасіння пожежі організувати спостереження до повної ліквідації усіх осередків горіння.

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld