Бородянський РВ ГУ ДСНС України в Київській област
Керівники району привітали рятувальників із Днем працівників цивільного захисту PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
18.09.2020 08:20

 

 

 

17 вересня т.в.о. голови Бородянської райдержадміністрації Леонід Болясов спільно з головою Бородянської  райради Георгієм Єрком привітав із Днем працівників цивільного захисту співробітників Бородянського РВ ГУ ДСНС України в Київській області.

У своєму виступі очільники району зазначили, що завдяки відданості своєму обов’язку, високим моральним якостям та постійній готовності захистити людей працівники служби являють собою надійний щит Бородянщини від будь-якої надзвичайної події і небезпеки.

Читати далі...
 
Київська область: Бородянські рятувальники продовжують заходи із недопущення пожеж зернових культур PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
24.07.2020 06:55

 

 

           23 липня 2020 року, інспекторським складом Бородянського РВ ГУ ДСНС України у Київській області проведено чергові заходи із запобігання пожеж ранніх зернових культур на фермерських господарствах Бородянського району. Відтак рятувальники здійснили об’їзди сільськогосподарських угідь, зайнятих зерно культурами на предмет їх оборювання та прокошування від ділянок автомобільних доріг, залізниць, лісових масивів та торфовищ.

           Представники ДСНС завітали до одного із таких господарств, де зернозбиральна техніка задіяна на зборі урожаю 2020, а саме ТОВ СП «Агропроммаш» у селі Мирча, Бородянського району, Київщини.

           Фахівці рятувальної служби провели детальні інструктажі із комбайнерами та машиністами агровиробника, щодо попередження та недопущення пожеж під час збирання і переробки нового врожаю та заготівлі грубих кормів, та практино навчили працюючий персонал ефективності гасіння вогнегасниками, та випробували пристосовану для гасіння зерно полів техніку із пуском води від мотопомпи.

           Рятувальники оглянули зернозбиральну техніку яка задіяна на польових роботах на відповідність встановлених вимог пожежної безпеки, а саме оснащення сертифікованими іскрогасниками та первинними засобами пожежогасіння, нагадаємо: «комбайни і трактори – комплектуються двома вогнегасниками, двома штиковими лопатами, двома мітлами; автомобілі додатково штиковою лопатою».

           В ході проведеного профілактичного рейду де інспектори Держслужби НС роз’яснили керівництву агрофірми основні вимоги законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки, цивільного захисту, із врученням інформаційних листів.

           Рятувальники звертаються до громадян та фермерів вживати невідкладних заходів із виконання вимог Правил пожежної безпеки в агропромисловому комплексі України, затверджених спільним Наказом Мінагрополітики України та МНС України від 04 грудня 2006 року за N 730/770, не розводити багать, палити поблизу та безпосередньо на хлібних масивах, заборонити спалювання стерні та післяжнивних залишків!!!


 
Київська область: Бородянські рятувальники провели профілактичні рейди на хлібних полях PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
20.07.2020 08:16

 

 

           17 липня 2020 року, метою забезпечення належного рівня техногенної та пожежної безпеки та вжиття комплексу організаційних і практичних заходів, направлених на попередження та недопущення пожеж під час збирання і переробки нового врожаю та заготівлі грубих кормів, інспекторами Бородянського РВ ГУ ДСНС України у Київській області проведено профілактичні рейдові обїзди хлібних полів агропромислових фермермерських господарств району.

           Проведено інструктажі щодо виконання вимог Правил пожежної безпеки в агропромисловому комплексі України, затверджених спільним Наказом Мінагрополітики України та МНС України від 04 грудня 2006 року за N 730/770 з працівниками задіяними у зернозбиральній компанії.

             Особливу звернуто увагу на оборювання та прокошування зернополів, дотримання правил пожежної безпеки при збиранні врожаю.

           Додатково роздано текстові друковані агітаційні матеріали з основними вимогами щодо мір безпеки при збиранні зернових культур.

           Рятувальники Київщини звертається до всіх агровиробників вжити наступних заходів:

-          хлібні поля в місцях прилягання їх до лісових та торф'яних масивів, степової смуги, автомобільних шляхів та залізниць обкосити (із прибиранням скошеного) і оборати смугою не менше 4 м завширшки;

-       перед косовицею хлібні масиви розбити на ділянки площею не більше 50 га. Між ділянками поробити прокоси не менше 8 м завширшки. Скошений хліб з прокосів негайно прибирати. Посередині прокосів проорати смугу не менше 4 м завширшки;

-       безпосередньо на хлібному масиві площею понад 25 га, з якого збирається врожай, забезпечити трактор з плугом на випадок пожежі, до складу збирально-транспортних загонів включати спеціалізовані автомобілі, пристосовані для гасіння пожеж зернових.

-       до початку збирання врожаю всю збиральну техніку, агрегати та автомобілі привести в справний стан  та оснастити справними сертифікованими іскрогасниками, обладнати первинними засобами пожежогасіння (комбайни і трактори - двома вогнегасниками, двома штиковими лопатами, двома мітлами; автомобілі додотково штиковою лопатою).

 


 
Звернення Головного управління ДСНС України у Київській області до населення та керівників сільгосппідприємств PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
20.07.2020 08:12

 

 

На Київщині  розпочався сезон жнив.   І наразі актуальними залишаються питання безпечної жнивної кампанії.    Одним з факторів ризику у період жнивної кампанії – спалювання стерні, післяжнивних залишків та розкладання багать на полях. Подібні дії – прямий шлях до виникнення пожеж. Для того аби завершити жнива без пожеж потрібна постійна пильність та ретельне дотримання протипожежних вимог  - саме це гарантує безпеку як у жнива, так і в період транспортування та зберігання зерна.

Фахівці ДСНС України закликають населення та суб‘єктів господарської діяльності дотримуватися пожежної безпеки під час збирання урожаю!

    Основними причинами виникнення пожеж під час жнив є:

-          необережне поводження з вогнем;

-          порушення правил експлуатації машин та агрегатів;

-          випалювання стерні.

У цей період найменша іскра від сільгоспмашини чи кинутий недопалок можуть призвести до масштабного загоряння.

Будьте вкрай обережними у поводженні з відкритим вогнем; не паліть та не розводьте багаття поблизу хлібних і лісових масивів; стежте за тим, щоб діти не бавилися сірниками, запальничками, смолоскипами; не полюйте в хлібних масивах та поблизу них; при відпочинку розміщуйте стоянки не ближче 100 метрів від хлібних ланів.

      Рятувальники звертаються до керівників сільгосппідприємств з проханням поставитись з усією серйозністю до питань організації пожежної безпеки та слідкувати за суворим контролем, щодо заборони спалювання стерні та пожнивних залишків.

 


 
Суб’єкт господарювання, який утримує вартість палива, використаного у неробочі часи з працівників, є платником акцизного податку з реалізації пального PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
16.07.2020 06:28

 

 

Головне управління ДПС у Київській області повідомляє, що відповідно до п.п. 14.1.212 п.14.1 ст.14 Податкового кодексу України (далі - ПКУ), реалізація пального для цілей розд. VI ПКУ – будь-які операції з фізичної передачі (відпуску, відвантаження), зокрема, пального з переходом права власності на таке пальне чи без такого переходу, за плату (компенсацію) чи без такої плати на митній території України з акцизного складу/акцизного складу пересувного:

   - до акцизного складу;

   - до акцизного складу пересувного; ля власного споживання чи промислової переробки;
   -  будь-яким іншим особам.

Не вважаються реалізацією пального операції з фізичної передачі (відпуску, відвантаження) пального на митній території України:

  -  у споживчій тарі ємністю до 5 літрів (включно), крім операцій з реалізації такого пального його виробниками;

  -  при використанні пального суб’єктами господарювання, які не є розпорядниками акцизного складу/акцизного складу пересувного, що передано (відпущено, відвантажено) платником акцизного податку таким суб’єктам господарювання виключно для потреб власного споживання чи промислової переробки.

Отже, суб’єкт господарювання, який не є розпорядником акцизного складу, використовує пальне виключно для власних потреб, такий суб’єкт господарювання не є особою, що реалізує пальне, та відповідно, платником акцизного податку.

Якщо суб’єкт господарювання здійснює фізичну передачу (відпуск, відвантаження) пального іншим особам (зокрема, працівникам суб’єкта господарювання) та утримує вартість палива, використаного у неробочі часи із заробітної плати працівників:

-операції з фізичної передачі (відпуску, відвантаження) пального не є власним використанням пального таким суб’єктом господарювання, оскільки пальне використовується іншими особами (зокрема, працівниками суб’єкта господарювання);
-суб’єкт господарювання здійснює операції з реалізації пального в розумінні п.п. 14.1.212 п. 14 ст. 14 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) зі змінами та доповненнями;

-приміщення або території, на яких знаходиться пальне, що реалізується іншим особам (зокрема, працівникам суб’єкта господарювання) відповідає визначенню акцизного складу;

-суб’єкт господарювання як особа, що здійснює операції з реалізації пального в розумінні п.п. 14.1.212 п. 14 ст. 14 ПКУ, є платником акцизного податку з реалізації пального згідно з п.п. 212.1.15 п. 212.1 ст. 212 ПКУ.

ГУ ДПС у Київській області

 

З 01липня 2020 платники єдиного податку - власники земельних ділянок, які надають їх або нерухомість, яка на них знаходиться, в оренду, є платниками  земельного податку

 

Головне управління ДПС у Київській області повідомляє, що з 01липня 2020 року у платників єдиного податку другої – третьої груп, які набули у власність або у постійне користування земельну ділянку та надають її та/або нерухоме майно, що знаходиться на такій земельній ділянці, в оренду, виникає обов’язок сплачувати земельний податок та надавати податкову декларацію з плати за землю на загальних підставах за всю земельну ділянку.

Відповідні зміни до п.п.297.1.4  п. 297.1 ст. 297 Податкового кодексу України (далі - ПКУ)  внесені Законом України від 16.01.2020  № 466-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві» (далі – Закон № 466), згідно з якими платники єдиного податку звільняються від обов’язку нарахування, сплати та подання податкової звітності з 01 липня 2020 року з податку на майно в частині земельного податку за земельні ділянки, що використовуються платниками єдиного податку першої – третьої груп для провадження господарської діяльності (крім діяльності з надання земельних ділянок та/або нерухомого майна, що знаходиться на таких земельних ділянках, в оренду (найм, позичку)).

Отже, платники єдиного податку звільняються від обов’язку нарахування, сплати та подання податкової звітності, зокрема, з податку на майно в частині земельного податку за земельні ділянки, що використовуються платниками єдиного податку першої – третьої груп для провадження господарської діяльності (крім діяльності з надання земельних ділянок та/або нерухомого майна, що знаходиться на таких земельних ділянках, в оренду (найм, позичку) ) та платниками єдиного податку четвертої групи для ведення сільськогосподарського товаровиробництва.

Статтями 269 та 270 ПКУ встановлено, що платниками земельного податку є власники земельних ділянок, земельних часток (паїв) та землекористувачі, а об’єктами оподаткування – земельні ділянки, які перебувають у власності або користуванні та земельні частки (паї), які перебувають у власності.

Згідно з абзацами першим та третім п. 286.1 ст. 286 ПКУ підставою для нарахування земельного податку є дані державного земельного кадастру.У разі подання платником податку до контролюючого органу правовстановлюючих документів на земельну ділянку, відомості про яку відсутні у базах даних інформаційних систем центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику, сплата податку фізичними та юридичними особами здійснюється на підставі поданих платником податку відомостей до отримання контролюючим органом інформації про перехід права власності на об’єкт оподаткування.

У платників єдиного податку другої – третьої груп, які набули у власність або у постійне користування земельну ділянку та надають її та/або нерухоме майно, що знаходиться на такій земельній ділянці, в оренду, з 01.07.2020 виникає обов’язок сплачувати земельний податок та надавати податкову декларацію з плати за землю на загальних підставах за всю земельну ділянку.

ГУ ДПС у Київській області

 

За будівлі промисловості, які тимчасово не використовуються у господарській діяльності, податок на нерухомість сплачується на загальних підставах

 

Головне управління ДПС у Київській області нагадує, що платниками податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які є власниками об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості - п.п. 266.1.1 п. 266.1 ст. 266 Податкового кодексу України (далі - ПКУ).

Об’єктом оподаткування податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, є об’єкт житлової та нежитлової нерухомості, у тому числі його частка - п.п. 266.2.1 п. 266.2 ст. 266 ПКУ.

Згідно з п.п. «є» п.п. 266.2.2 п. 266.2 ст. 266 ПКУ не є об’єктами оподаткування податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, будівлі промисловості, віднесені до групи «Будівлі промислові та склади» (код 125) Державного класифікатора будівель та споруд ДК 018-2000 (далі – Класифікатор), що використовуються за призначенням у господарській діяльності суб’єктів господарювання, основна діяльність яких класифікується у секціях B – F КВЕД ДК 009:2010, та не здаються їх власниками в оренду, лізинг, позичку.

При цьому ПКУ не містить норми, яка  визначає припинення виконання податкових зобов’язань з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, за об’єкти нерухомості, що перебувають у власності суб’єкта господарювання, проте тимчасово не використовуються у його діяльності у зв’язку з реконструкцією, простоєм, тощо. Отже, за такі будівлі податок сплачується на загальних підставах.

ГУ ДПС у Київській області


 


Сторінка 1 із 6
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld