Бородянський РВ ГУ ДСНС України в Київській област
ГУ ДСНС України у Київській області ПОПЕРЕДЖАЄ! PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
11.04.2020 07:27

 

Шановні громадяни!

Служба порятунку закликає вас суворо дотримуватися правил пожежної безпеки та не провокувати пожежі в природних екосистемах. Категорично забороняється розводити багаття поблизу сухої рослинності та залишати недопалки чи сірники на трав’янистій підстилці.

Під час відпочинку на природі, необхідно пам'ятати, що порушення правил пожежної безпеки несе загрозу не лише навколишньому середовищу, але й, в першу чергу, вашому життю!

Читати далі...
 
Пожежна безпека підчас Великодніх свят! PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
11.04.2020 07:23

 

 

 

Розпочались передпасхальні приготування до Великодніх свят, а від так і імовірність збільшення кількості пожеж, випалюються суха трава, листя та сміття на цвинтарях. Рятувальники завітали до культових споруд, з метою надання профілактичної допомоги із запобігання надзвичайним ситуаціям.

Інспектори ДСНС України звертаються до настоятелів церков та церковних старост, завчасно зробити проходження святкувань безпечнішим, та щодо виконання вимог законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки, цивільного захисту шляхом наступних міроприємств, а саме:

-  організувати проведення інструктажів про заходи пожежної та техногенної безпеки з церковними старостами та прихожанами;

- вжити невідкладних заходів з попередження виникнення пожеж і надзвичайних ситуацій та загибелі людей на них, а також виконання в повному обсязі раніше запропонованих приписами заходів протипожежного захисту, де при цьому звернути увагу на стан електрогосподарства, зовнішнього протипожежного водопостачання, обладнання системами протипожежного захисту, безпечності шляхів евакуації, забезпеченості первинними засобами пожежогасіння, проходження спеціального навчання з питань пожежної безпеки.

Даючи інтерв’ю, хочемо наголосити, що Богослужіння це захід із масовим перебуванням людей, що вимагає виконання заходів безпеки при користуванні відкритим вогнем такими як свічки, лампадки, кадило.

Рятувальники району також вітають усіх громадян із наступаючими Пасхальними святами та Великоднем, бажаючи Божого захисту від пожеж та їх негативних наслідків, та безпечного святкування!

                       

 

 

 

Іван МАРИЦЬ

            Головний інспектор Бородянського РВ

            ГУ ДСНС України у Київській області

            майор служби ЦЗ

 
СЛУЖБА ПОРЯТУНКУ ІНФОРМУЄ! PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
20.03.2020 15:23

 

 

 

         Шановні громадяни, Служба порятунку звертається до вас із проханням дотримуватись заходів безпеки та режиму карантину через небезпеку поширення коронавірусу.

Просимо вас не виходити на вулицю без нагальної потреби, не відвідувати місця скупчення людей, під час перебування на вулиці одягати захисні маски, зберігати дистанцію між людьми не менше ніж 2 метра та дотримуватись заходів особистої гігієни.

Подбайте про близьких та рідних людей літнього віку, забезпечивши їх yciм необхідним, аби їм не довелось виходити на вулицю.

Дисципліна та виконання ycix особистих та загальних заходів безпеки є протадією поширенню коронавірусної інфекції!

Пам’ятайте, відповідальність — рятує життя!


 
Бородянські рятувальники прийняли участь засіданні комісії ТЕБ та НС райдержадміністрації PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
24.02.2020 07:21

 

 

21 лютого Бородянські рятувальники прийняли участь у засіданні комісії техногено-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Бородянської районної державної адміністрації під головуванням т.в.о. голови Бородянської РДА Леоніда Болясова за участі голови Бородянської районної ради Георгія Єрка, представників районних служб та установ, представників ЗМІ, керівників відділів освіти.

На порядку денному розглянуто наступні питання:

1. Забезпечення належного протипожежного стану об’єктів з масовим перебуванням людей (дошкільні та загальноосвітні навчальні заклади, гуртожитки, заклади охорони здоров’я, заклади соціально захисту, тощо).

2. Про організацію роботи щодо визначення стану готовності захисних споруд цивільного захисту у 2020 році.

3. Додержання (виконання) чіткого алгоритму практичних дій та порядку взаємодії місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, належного реагування та мінімізації можливих наслідків в разі виявлення небезпечних (невідомчих) хімічних речовин, небезпечних відходів.

4.  Стан справ з пожежами, загибелі та травмування людей на них та проведення пожежно-профілактичних відпрацювань населених пунктів.

5. Про відновлення та належне утримання зовнішнього протипожежного водопостачання населених пунктів та об’єктів Бородянського району.

Рятувальники навели статистику пожеж за 2019 рік та поточний період 2020 року та необхідності вжиття профілактичних заходів. Увагу акцентовано щодо вжиття першочергових заходів спрямованих на приведення в належний протипожежний стан об’єктів з масовим перебуванням людей дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів, гуртожитків, закладів охорони здоров’я, закладів соціального захисту та інших об’єктів та визначення шляхів вирішення проблемних питань, які виникають під час проведення позапланових перевірок закладів, установ та організацій з масовим перебуванням людей, визначення можливих шляхів забезпечення фінансування для усунення порушень, виявлених під час проведення перевірок відповідних закладів, установ та організацій.

За результатами роботи колегії т.в.о. голови Бородянської РДА Леонідом  Болясовим дано відповідні протокольні доручення.

 

 
Проведення Всеукраїнського дитячого літературного конкурсу PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
13.02.2020 07:30

 

Проведення Всеукраїнського дитячого

літературного конкурсу «Щоб не трапилось біди –

обережним будь завжди» на протипожежну та техногенну тематику

 

Умови проведення

Всеукраїнського дитячого літературного конкурсу «Щоб не трапилось біди -  обережним будь завжди» на протипожежну  та техногенну тематику

 

1. Загальні положення

 

      Всеукраїнський літературний конкурс «Щоб не трапилось біди -  обережним будь завжди» проводиться серед дітей різного віку з метою формування  у них громадського світогляду і громадської позиції у забезпеченні пожежної  та техногенної безпеки в державі, виховання культури безпеки життєдіяльності у молоді.    

                                 

2. Основні завдання конкурсу:

Залучення дітей різного віку до вивчення та популяризації правил пожежної й техногенної безпеки, формування у них навичок обережного поводження з вогнем, виховання почуття відповідальності за збереження від вогню та інших надзвичайних ситуацій навколишнього середовища.

3. Керівництво конкурсом

 

Загальне керівництво здійснюють ДСНС України та  ДПТ України.

Інформаційну підтримку надає журнал «Пожежна та техногенна безпека»

 

4. Учасники конкурсу

 

Учасниками конкурсу можуть бути школярі та студенти віком від 6 до 18 років.

Передбачено розподіл учасників на три вікові категорії:

від 6 до 10 років;

від 11 до 14 років;

від 15 до 18 років.

5. Номінації конкурсу

 

1.     Художній твір  (оповідання, повість, нарис, казка).

2.     Поетичний твір .

 

6. Порядок і термін проведення

 

Конкурс триватиме від 27 січня до  8 травня  2020 року. Проводять його  в три етапи:

                                  1-й – районний, міський – від 27 січня до 1 березня;

                                  2-й –  обласний -  від 2 березня до 10 квітня;

                                  3-й  - Всеукраїнський, (завершальний  - у м. Києві) -  з 11 квітня по 8 травня. 

 

Для організації та проведення всіх етапів конкурсу на місцях створюють оргкомітети, до складу яких входять представники головних управлінь (управлінь) ДСНС України, місцевих організацій Добровільного пожежного товариства України, ЗМІ та інших зацікавлених організацій. Оргкомітети вирішують питання, пов’язані з підготовкою і проведенням конкурсу, формують умови проведення регіонального етапу, склад журі.

Журі оцінює твори і визначає переможців для участі в наступних етапах.

 

7.Умови проведення

 

Роботи виконуються на теми (на вибір):

1. Запобігання пожежам від необережного поводження з вогнем;

2. Захист дітей від пожеж та інших надзвичайних ситуацій;

3. Робота, навчання й побут професійних пожежників – рятувальників, працівників ДПТ України, дружин юних пожежників;

4. Історія пожежництва рідного регіону;

5. Заняття пожежно-прикладним спортом;

6. Пожежі в побуті та на виробництві, лісові пожежі й на хлібних полях;

7.  Правила поведінки в разі виявлення вибухонебезпечних предметів.

 

       

На 3-й етап подаються роботи тільки переможців 2-го етапу конкурсу до 11 квітня 2020 року на адресу: 04074, м. Київ, вул. Бережанська, 5, Добровільне пожежне товариство України.

На зворотній сторінці потрібно вказати назву роботи, прізвище, ім’я, по батькові, вік, домашню адресу, номер телефону, навчальний заклад (для школярів та студентів), електронну пошту.

Подані на конкурс твори, авторам не повертають. Організатори  залишають за собою право використовувати роботи для пожежно-профілактичної діяльності, спрямованої на зміцнення пожежної безпеки в Україні та запобігання надзвичайним ситуаціям.

 

8. Критерії конкурсних оцінок

 

Роботи оцінюють за такими  критеріями:

·         змістовність;

·         стиль;

·         грамотність викладу;

·         відповідність тематиці;

·         відповідність історичним подіям (для історичних нарисів)

·         оригінальність.

 

9. Нагородження учасників

 

Оргкомітет конкурсу на завершальному етапі  визначає трьох переможців у кожній віковій категорії в обох номінаціях. 

Переможці Всеукраїнського етапу нагороджуються подарунками:

за перше місце – на суму до 800 грн;

за друге – до 600 грн;

за третє – до 400 грн.

 

За рішенням журі, можливе заохочення:

активних учасників дипломами та  подарунками  на суму до 200 грн.

активних організаторів конкурсу  подарунками на суму до 800 грн.

Для отримання подарунків переможцям слід надати оргкомітету копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера дитини.

 

10. Забезпечення проведення конкурсу

 

ДСНС України  забезпечує підтримку в проведенні конкурсу.

Добровільне пожежне товариство України забезпечує його організацію, придбання дипломів та подарунків для переможців .

Редакція журналу «Пожежна та техногенна безпека» забезпечує висвітлення та підсумки конкурсу в журналі.

 

Бородянський РВ

ГУ ДСНС України у Київській області


 


Сторінка 1 із 5
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld