Запобігання проявам корупції
ЗАБОРОНИ, ЩО ПОШИРЮЮТЬСЯ НА ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ, ЯКІ ПРАЦЮЮТЬ В ОРГАНАХ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ PDF Печать E-mail
Автор: pfu   
24.03.2016 16:36

Працівники управління Пенсійного фонду України у Бородянському районі Київській області у своїй професійній діяльності неухильно дотримуються Закону України «Про запобігання корупції» від 14.10.2014 № 1700.

Державним службовцям відповідно до норм Закону забороняється:

1.          Використовувати свої службові повноваження або своє становище та пов’язані з цим можливості з метою одержання неправомірної вигоди для себе чи інших осіб, у тому числі використовувати будь-яке державне чи комунальне майно або кошти в приватних інтересах (стаття 22).

2.          Безпосередньо або через інших осіб вимагати, просити, одержувати подарунки для себе чи близьких їм осіб від юридичних або фізичних осіб у зв’язку зі здійсненням такими особами діяльності, пов’язаної з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування; якщо особа, яка дарує, перебуває в підпорядкуванні такої особи (стаття 23).

3.          Одержувати неправомірну вигоду або приймати обіцянку, пропозицію такої вигоди (стаття 24).

4.          Займатися іншою оплачуваною (крім викладацької, наукової і творчої діяльності, медичної практики, інструкторської та суддівської практики зі спорту) або підприємницькою діяльністю, якщо інше не передбачено Конституцією або законами України (стаття 25).

5.          Входити до складу правління, інших виконавчих чи контрольних органів, наглядової ради підприємства або організації, що має на меті одержання прибутку (крім випадків, коли особи здійснюють функції управління акціями (частками, паями), що належать державі чи територіальній громаді, та представляють інтереси держави чи територіальної громади в раді (спостережній раді), ревізійній комісії господарської організації), якщо інше не передбаченоКонституцією або законами України (стаття 25).

6.          Мати у прямому підпорядкуванні близьких їм осіб або бути прямо підпорядкованими у зв’язку з виконанням повноважень близьким їм особам (стаття 27).

7.          Прямо чи опосередковано спонукати в будь-який спосіб підлеглих до прийняття рішень, вчинення дій або бездіяльності всупереч закону на користь своїх приватних інтересів або приватних інтересів третіх осіб (стаття 28).

 

Про вчинення працівниками управління корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення Ви можете повідомити першого заступника начальника управління Ковальську Аллу Володимирівну

за тел. 0 45 77 5 10 88

або особисто в управлінні (кабінет 6)

 

 

 
Відповідальні за протидію корупції в ГУ ПФУ PDF Печать E-mail
Автор: pfu   
15.10.2013 14:17

   До складу головного управління Пенсійного фонду України у Київській області входить сектор з питань запобігання та виявлення корупції, який створений 22.03.2012 на підставі наказу № 52 начальника головного управління, у складі 2 спеціалістів з досвідом оперативно-розшукової діяльності.

   Основними завданнями сектору є підготовка, забезпечення та контроль за здійсненням заходів щодо запобігання корупції в головному управлінні та його структурних підрозділах, контролю за дотриманням вимог законодавства щодо врегулювання конфлікту інтересів. Також, перевірка отриманих від пенсіонерів можливо недостовірних документів, необхідних при нарахуванні пенсійного забезпечення.

   Оскільки головне управління Пенсійного фонду України у Київській області не наділене правом оперативної діяльності, після отримання та додаткової перевірки відомостей щодо можливого правопорушення, вони направляються до правоохоронних органів для більш глибокого вивчення та прийняття по ним відповідних рішень.

   У разі, якщо ви маєте відповідну інформацію, пропозиції щодо покращення та активізації роботи сектору з питань запобігання та виявлення корупції, надсилайте свої листи за адресою: 04071, Київ-071, вул. Ярославська, 40, також можна звернутися за контактним телефоном: (044) 425-69-88

 


free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld