Зустріч з непрацюючими в Бородянському РЦЗ

PDF Печать E-mail
Автор: pfu   
05.08.2016 11:08
У Бородянському районному центрі зайнятості 20.07.2016 року спеціалісти управління Пенсійного фонду України у Бородянському районі провели  зустріч із безробітними на тему: «Заробітна плата «у конвертах»  – робота без гарантій!»
У рамках заходу було наголошено на необхідність укладання трудових договорів та дотримання законодавства з оплати праці. Адже якщо людина отримує велику зарплату, це ще не є гарантією високої пенсії: заробітки, з яких не були сплачені пенсійні внески, не беруться до уваги під час розрахунку розміру пенсії. Працівники управління звернули увагу присутніх на різницю термінів «трудовий та страховий стаж».
А також спеціалісти роздали 37 буклетів на тему легалізації заробітної плати та зауважили, що несплачений внесок сьогодні – втрачена пенсія в      майбутньому.

           Було запропоновано присутнім зареєструватися на Веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України з метою самостійного контролю за роботодавцем щодо відображення заробітної плати в реєстрі застрахованих осіб.

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld