«Зарплата «в конверті» – робота без гарантій!»

PDF Печать E-mail
Автор: pfu   
03.08.2016 16:33
Заробітна плата – одна з головних економічних категорій, що поєднує інтереси працівників, роботодавців, держави і безпосередньо впливає на рівень життя населення. На жаль, доволі часто нині доводиться зустрічатися з таким негативним явищем, як виплата зароблених коштів у конверті. А це значить, що на найманих працівників, зайнятих в нелегальному секторі економіки, не розповсюджується дія трудового законодавства та негативно позначиться на розмірі їхнього пенсійного забезпечення на схилі літ.
З метою привернення уваги до проблеми легалізації заробітної плати 29.07.2016 року  спеціалісти управління Пенсійного фонду України у Бородянському районі провели флешмоб на тему: «Зарплата «в конверті» – робота без гарантій!»
Учасники акції гаслами «Тіньова зарплата – глухий кут майбутньої пенсії!», «Легалізація робочих місць та заробітної плати – соціальна захищеність кожного!», «Неоформлені трудові відносини, неофіційна зарплата – позбавляють частки пенсії в майбутньому» привернули увагу перехожих на те, що легалізація тіньових заробітних плат забезпечить соціальні гарантії на отримання достойної пенсії в похилому віці.
Дуже важливо, щоб громадяни усвідомили, що їх згода отримувати зарплату «в конвертах» позбавляє їх соціального захисту. Адже пенсію вони матимуть тільки з офіційно нарахованої суми заробітної плати.
Офіційна заробітна плата є гарантією отримання соціальних виплат, а в майбутньому гідної пенсії.

            А також спеціалісти роздали 43 буклети на тему легалізації заробітної плати.

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld