Пенсіонерам
З 1 січня 2020 року збільшився мінімальний розмір пенсій для осіб, які досягли 65 років і мають тривалий страховий стаж PDF Печать E-mail
Автор: pfu   
09.01.2020 15:15
Законом України “Про Державний бюджет України на 2020 рік” передбачено зростання мінімальної заробітної плати у 2020 році до рівня 4723 грн. У зв’язку з цим, з 1 січня 2020 року перераховано мінімальний розмір пенсійних виплат для непрацюючих пенсіонерів, які досягли віку 65 років та мають страховий стаж не менше 30 років для жінок та 35 років для чоловіків.
Як наслідок, мінімальний розмір пенсії за віком, встановлений для зазначеної вище категорії осіб в розмірі 40 відсотків нової величини мінімальної заробітної плати, з 1 січня 2020 року збільшився до 1889,20 грн.
Перерахунок пенсій здійснювався автоматизованим способом за матеріалами пенсійних справ.
Зауважимо, що для працюючих пенсіонерів перерахунок пенсій з використанням нового показника мінімальної заробітної плати здійснюється після звільнення з роботи або припинення ними підприємницької діяльності.

       Пенсіонерам, які досягнуть 65-річного віку в 2020 році, такі перерахунки проводитимуться з дня досягнення відповідного віку за наявністю у них необхідного страхового стажу.

 
Мобільний додаток “Пенсійний фонд” забезпечує доступ до електронних сервісів Пенсійного фонду України PDF Печать E-mail
Автор: pfu   
09.01.2020 14:54
 Мобільний додатокПенсійний фондзабезпечує доступ до електронних сервісів Пенсійного фонду України у зручному форматі з мобільних пристроїв (смартфонів та планшетів).
Доступ до особистого кабінету на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України через мобільний додаток дозволяє:
  • - подати заяву на призначення або перерахунок пенсії, в тому числі за принципом “одне відвідування”, що передбачає подання документів для призначення пенсії виключно в електронному вигляді зі зверненням до сервісного центру тільки за отриманням пенсійного посвідчення;
  • - подати запит для внесення змін до пенсійної справи;
  • - отримати та завантажити до мобільного пристрою електронні документи з реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування, які доступні в особистому кабінеті;
  • - переглянути відомості з реєстру застрахованих осіб (анкетні дані, надана роботодавцем (страхувальником) інформація про заробітну плату, сплачені на користь особи страхові внески, набутий страховий стаж) та з електронної пенсійної справи;
  • - одержувати та переглядати повідомлення від Пенсійного фонду України, відстежувати стан опрацювання звернень до Пенсійного фонду України.
Доступ до електронних сервісів Пенсійного фонду України через мобільний додаток здійснюється з використанням:
  • - ключа кваліфікованого електронного підпису (який раніше називався ЕЦП) – доступний повний набір можливостей мобільного додатка;
  • - або попередньої реєстрації на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України – в цьому випадку дані користувача знеособлюються.
Мобільний додаток “Пенсійний фонд” має зручну екранну форму для роботи з інформацією та зрозумілий у використанні функціонал.
Версії мобільного додатку для пристроїв з операційними системами Android та IOS розміщені в Google Play та AppStore відповідно.
 
ЩОДО ПЕРЕРАХУНКІВ РОЗМІРІВ ПЕНСІЙ ІНВАЛІДАМ ІІІ ГРУПИ У ЗВ'ЯЗКУ ЗІ ЗМІНОЮ ПРОЖИТКОВОГО МІНІМУМУ PDF Печать E-mail
Автор: pfu   
15.05.2017 15:18
Я – інвалід ІІІ групи. Отримую пенсію у розмірі 1247 грн. на пошті. Але чув, що з 1 травня ц. р. збільшено розмір прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, і тому я вважаю, що маю отримувати пенсію у більшому розмірі.

Починаючи з 1 грудня 2015 року на підставі змін до постанови Кабінету Міністрів України від 26.03.2008 № 265, внесених постановою Кабінету Міністрів України від 18.11.2015 № 954, розмір мінімальної пенсійної виплати особам з інвалідністю, а також дітям-інвалідам (з урахуванням надбавок, підвищень, додаткових пенсій, цільової грошової допомоги, сум індексації та інших доплат до пенсій, встановлених законодавством, крім пенсій за особливі заслуги перед Україною) не може бути нижче прожиткового мінімуму для осіб, що втратили працездатність.
Законом України «Про Державний бюджет України на 2017 рік» визначено, що прожитковий мінімум для осіб, які втратили працездатність, встановлено з 1 січня 2017 року - 1247 гривень, з 1 травня - 1312 гривень, з 1 грудня - 1373 гривні.

   Враховуючи вищезазначене, розмір Вашої пенсії з 1 травня 2017 року не може бути менше ніж 1312 грн.

 
До уваги внутрішньо переміщених осіб! PDF Печать E-mail
Автор: pfu   
16.03.2017 16:18
Звертаємо Вашу увагу, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 14.03.2016 № 167, починаючи з 01 липня 2016 року виплата пенсій всім внутрішньо переміщеним особам здійснюється виключно за електронним пенсійним посвідченням–платіжною карткою в установах публічного акціонерного товариства "Державний ощадний банк України". Всім внутрішньо переміщеним особам необхідно звернутись до територіального управління ПФУ для подачі заяви на оформлення електронного пенсійного посвідчення-платіжної картки. Також є можливість прийому заяв на виготовлення електронних пенсійних посвідчень в місцях проживання внутрішньо переміщених осіб, що належать до числа маломобільних груп населення.
При собі мати: паспорт, пенсійне посвідчення, ідентифікаційний номер, довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, заяву з АТ «Ощадбанку» про відкриття рахунку,  кольорове фото (3 x 4).
Для ідентифікації одержувачів пенсії, які є внутрішньо переміщеними особами та забезпечення виплати їм пенсій здійснюється емісія платіжних карток, які одночасно є пенсійним посвідченням, із зазначенням на них графічної та електронної інформації про власника та його електронного цифрового підпису.
 
Адреса: Київська обл., смт. Бородянка, вул Центральна, 230 а, каб. №2, тел.04577 56466
 
ЩОДО ПЕРЕРАХУНКУ ПЕНСІЇ ДЕРЖАВНОМУ СЛУЖБОВЦЮ PDF Печать E-mail
Автор: pfu   
03.03.2017 08:45
Я отримую пенсію, призначену у 2011 році відповідно до Закону України “Про державну службу”. Чи маю я право на перерахунок пенсії у зв’язку з підвищенням окладів державних службовців?

Законом України “Про державну службу” від 10.12.2015 № 889-VIII (далі – Закон № 889), який набрав чинності з 01.05.2016, не передбачено проведення перерахунків пенсій, призначених згідно із чинним законодавством.
Крім того, статтею 90 Закону № 889 визначено, що пенсійне забезпечення державних службовців здійснюється відповідно до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування".
Детальніше...
 


Сторінка 1 із 11
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld