Новини УПФУ
Перерахунок пенсій з 1 липня 2020 року PDF Печать E-mail
Автор: pfu   
26.06.2020 14:55
У зв’язку з підвищенням з 1 липня 2020 року прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність з 1638 грн до 1712 грн, головним управлінням Пенсійного фонду України в Київській області проведено перерахунок пенсійних виплат
Зазначеному перерахунку підлягають мінімальні та максимальні пенсійні виплати, а також надбавки та підвищення до пенсій, розмір яких залежить від  прожиткового мінімуму.
Зокрема: 
  • пенсії за особливі заслуги перед Україною згідно із Законом України “Про пенсії за особливі заслуги перед Україною”;
  • пенсії ветеранам війни;
  • пенсії жертвам нацистських переслідувань;
  • мінімальні розміри пенсій учасникам бойових дій та інвалідам Другої світової війни;
Читати далі...
 
АВТОМАТИЧНЕ ПРИЗНАЧЕННЯ ПЕНСІЇ PDF Печать E-mail
Автор: pfu   
26.06.2020 14:51
У 2019 році Пенсійним фондом України впроваджено систему призначення пенсії «один дотик». Вона передбачає подання документів, необхідних для призначення пенсії, дистанційно в електронному вигляді (заява та копії документів) через особистий кабінет на вебпорталі за допомогою кваліфікованого електронного підпису. А, після прийняття рішення про призначення пенсії, особі буде надіслано повідомлення про необхідність особистого звернення до сервісного центру для ідентифікації.
Розглянемо більш детально.
На виконання Указу Президента України від 08.11.2019 №837 «Про невідкладні заходи з проведення реформ та зміцнення держави» Пенсійним фондом України у червні 2020 року розпочато впровадження нової системи «Автоматичного призначення пенсій», тобто подати документи для призначення пенсії можна через особистий кабінет на вебпорталі за допомогою кваліфікованого електронного підпису.
Особливістю новації є те, що пенсію буде призначення без особистого звернення до територіального органу Пенсійного фонду на підставі поданих у зверненні документів.
Читати далі...
 
Несплачений внесок сьогодні – втрачена пенсія в майбутньому PDF Печать E-mail
Автор: pfu   
26.06.2020 14:49
Коли настає час пенсійного віку й треба оформлювати пенсію, багато хто дізнається, що розмір їх пенсії є набагато меншим, ніж розраховували, а для декого, взагалі втрачено право на призначення пенсії. Чому таке відбувається? Що треба робити, щоб не потрапити у таке становище?
Прагматичні європейці пильно слідкують за кількістю коштів, які перераховано на пенсійне страхування, бо від цієї суми залежить розмір пенсії в майбутньому, та регулярністю відрахувань, щоб не пропустити факту несплати страхових внесків.
В Україні до цього питання відносяться більш легковажено. Даремно. Сьогодні це актуально, як ніколи. Адже якщо людина отримує велику зарплату, це ще не є гарантією високої пенсії: заробітки, з яких не були сплачені пенсійні внески, не беруться до уваги під час розрахунку розміру пенсії. До того ж для багатьох наших громадян є «нормою» отримання зарплатні в «конвертах». Такий нелегальний заробіток не хвилює пересічного громадянина на початку свого трудового шляху. Лише з наближенням пенсійного віку виникають думки про легальний розмір зарплати, а час вже втрачено безповоротно.
От і виходить, що начебто працювали, а пенсії обмаль. Також для майбутньої пенсії важливий «страховий стаж». Тож роз’яснемо це питання.
Читати далі...
 
УВАГА! Зміна графіку прийому громадян на час карантину. PDF Печать E-mail
Автор: pfu   
23.06.2020 14:52

 

 
СЕРВІС «ЕЛЕКТРОННА ТРУДОВА КНИЖКА» PDF Печать E-mail
Автор: pfu   
29.05.2020 09:50
Головне завдання Пенсійного фонду України - це вдосконалення системи обслуговування відвідувачів. Одним з досягнень у цьому напрямку на сьогодні є надання можливості дистанційного отримання послуг за допомогою сучасних електронних сервісів. Електронне пенсійне посвідчення, СМС-повідомлення, довідка з QR-кодом, призначення пенсії в «Один дотик», пенсійний калькулятор – це сервіси, які вже діють.
З метою надання доступу застрахованій особі до інформації про всі трудові відносини за даними звітних відомостей роботодавця, Пенсійний фонд створив на веб-порталі електронних послуг новий сервіс «Електронна трудова книжка».
Для громадян – це зручний сервіс, який дозволяє дізнаватись детальну інформацію про свою трудову діяльність, а також про сплачені страхові внески. У разі втрати паперової трудової книжки не потрібно витрачати час на відновлення даних, адже вони будуть збережені в електронному форматі.
Щоб скористуватись сервісом Вам необхідно здійснити вхід до веб-порталу електронних послуг. Для цього необхідно:
Читати далі...
 


Сторінка 1 із 41
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld