Зустріч представників Ірпінського об’єднаного управління ПФУ Київської області з майбутніми роботодавцями Бородянського районного центру зайнятості

PDF Печать E-mail
Автор: pfu   
26.10.2018 13:46
У Бородянській районній філії Київського обласного центру зайнятості, за участю представників Ірпінського об’єднаного управління Пенсійного фонду України, Бородянської ДПІ Ірпінського управління ГУ ДПС в Київській області, відділу економічного розвитку, торгівлі та промисловості Бородянської РДА, відділу державної реєстрації прав на нерухомість та бізнес Бородянської РДА, 25.10.2018 року проведено зустріч із майбутніми роботодавцями Бородянського району не тему «Легальна зайнятість».
У рамках заходу було наголошено на необхідність укладання трудових договорів та дотримання законодавства з оплати праці. Адже якщо людина отримує велику зарплату, це ще не є гарантією високої пенсії: заробітки, з яких не були сплачені пенсійні внески, не беруться до уваги під час розрахунку розміру пенсії. Працівники управління звернули увагу присутніх на різницю термінів «трудовий та страховий стаж». Було наголошено на відповідальність роботодавців за порушення прав застрахованих осіб та трудового законодавства.
Для уникнення подання недостовірних відомостей про найманих працівників присутнім було надано роз’яснення щодо подання звітності.

            Було запропоновано присутнім зареєструватися на Веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України з метою самостійного контролю правильності подання звітності як за найманих працівників, так і за себе особисто.

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld