Розширена робоча нарада щодо забезпечення пожежної та техногенної безпеки

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
27.12.2019 07:54

 

 

 

26 грудня т.в.о. голови Бородянської районної державної адміністрації Віктор Барчан провів розширена робочу нараду  щодо забезпечення пожежної та техногенної безпеки за участі голови районної ради Георгія Єрка, голови Бородянської селищної ОТГ Олександра Сахарука, голів та представників сільських і селищних рад району, керівників структурних підрозділів РДА, ЗМІ. На порядку денному розглянуто наступні питання:

 

 

1. Про забезпечення запобігання пожежам у громадських закладах, житлових будинках та інших установах та організаціях Бородянського району Київської області. Стан доріг, проїздів, проходів та евакуаційних виходів. 

2. Про стан протипожежного водопостачання  та відкритих природних водойм в населених пунктах району.

3. Про  вжиття заходів щодо забезпечення пожежної та техногенної безпеки в період відзначення новорічних та різдвяних свят.

4. Про виконання  районної цільової Програми захисту населення і територій Бородянського району від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2019-2022 роки.

Відкриваючи нараду, т.в.о. голови райдержадміністрації Віктор Барчан підкреслив, що належна безпека громадян, особливо дітей, під час їхнього перебування в громадських місцях, місцях навчання або відпочинку, має бути пріоритетною в роботі керівників органів місцевого самоврядування. В ході наради всі очільники ОТГ, сіл та селищ доповіли щодо стану протипожежного водопостачання  та відкритих природних водойм в населених пунктах, наявність існуючих та проекти обладнання пожежних гідрантів, очистку ставків на випадок потребі забору води для гасіння пожежі, тощо.

Начальник Бородянського РВ ГУ ДСНС України в Київській області Віктор Дараган в своєму виступі також зупинився на заходах щодо забезпечення пожежної та техногенної безпеки в період відзначення новорічних та різдвяних свят. Начальник відділу з питань ЦЗ, НС, інфраструктури, ЖКГ та будівництва РДА Мирослава Шульц зазначила, що не всіма сільськими та селищними радами натепер розроблено власні Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2019-2022 роки.

За результатами засідання т.в.о. голови райдержадміністрації Віктором Барчаном прийнято ряд рішень та надано доручення.


 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld