Позачергове засідання постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій РДА

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
07.10.2019 06:16

 

 

4 жовтня т.в.о. голови Бородянської районної державної адміністрації  Віктор Барчан провів позачергове засідання постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій РДА. Комісією розглянуто питання щодо спалаху інфекційного захворювання гострого вірусного гепатиту А в с. Пилиповичі.

 

 

Начальник відділу Бородянського районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Київській області Ігор Габорець доповів про спалах та розвиток захворювання на гострий вірусний гепатит А серед населення с. Пилиповичі та результати перевірки Пилиповицької  ЗОШ І-ІІ ступеня. Згідно результатів проведеного позапланового заходу державного нагляду (контролю) в Пилиповицькій ЗОШ І-ІІ ступеня, порушень вимог Законів України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» не виявлено. Заходи щодо попередження розповсюдження випадків захворювань на гострий вірусний гепатит А в закладі вживаються в повному обсязі.

За результатами засідання вирішено:

1. Відділу освіти Бородянської селищної ради Бородянської ОТГ

- ввести обмежувальні протиепідемічні заходи стосовно Пилиповицької ЗОШ 1-II ступеня  згідно  вимог ст. 32 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб   на період з 04.10 2019 терміном на 35 діб;

- ввести карантинні заходи на 35 днів з моменту останнього дня  відвідування школи хворим;

- провести  інформаційно-роз’яснювальну роботу серед батьків та учнів навчального закладу;.

   - заборонити участь дітей карантинних класів в загальношкільних заходах  на період карантину;

  - додатково забезпечити школу достатньою кількістю деззасобів, посилити  дезінфекційний режим у школі;

- встановити щоденний медичний нагляд за дітьми карантинних класів;

- забезпечити щоденний контроль якості проведення поточної дезінфекції

2. Лабораторному центру Ірпінського міжрайонного відділу ДУ «КОЛЦ МОЗ України»:

- провести дезінфекцію в домашніх вогнищах за місцем проживання родин в с. Пилиповичі, приміщення Пилиповицької ЗОШ І-II ступеня  (всі класні кімнати, коридори, санітарно-побутові приміщення, роздягальні, спортивна зала, контейнерний майданчик для збору ТПВ).

- організувати лабораторне обстеження всіх контактних осіб з домашніх осередків

3. Керівнику  Пилиповицької ЗОШ І-II ступеня:

- організувати забезпечення питного режиму  в Пилиповицькій  ЗОШ І-II ступеня з використанням фасованої питної води  при наявності індивідуального посуду для кожної дитини

4. Бородянському РУ ГУ Держпродспоживслужби у Київській області:

- інформувати населення району через газету «Вперед»,  щодо вжиття необхідних заходів з метою профілактики та запобігання розповсюдження захворювання на гострий вірусний гепатит А.

5. Бородянській селищній раді:

- організувати роз’яснювальну роботу в громадських місцях с. Пилиповичі з метою профілактики та запобігання розповсюдження захворювання на гострий вірусний гепатит А

- розглянути питання щодо фінансування, у разі необхідності, проведення платних лабораторних досліджень та проведення вакцинопрофілактики  серед населення, де зареєстровано вірус гепатиту  А.

6. Допуск дітей для відвідування навчання в ЗОШ провести за наявності довідки закладу охорони здоров’я.

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld