Термінове засідання комісії ТЕБ та НС райдержадміністрації

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
09.09.2019 06:13

 

 

8 вересня т.в.о. голови Бородянської районної державної адміністрації Віктор Барчан провів термінове засідання постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій РДА. На порядку денному розглянуто питання про спалах інфекційного захворювання в ДНЗ «Лісова казка» в смт Немішаєве.

 

 

Під час засідання обговорено спалах  інфекційних захворювань в Немішаївському дошкільному навчальному закладі «Лісова казка». Членами комісії озвучено припущення щодо причин та умов, що призводять до порушень вимог санітарного законодавства в зазначеному закладі. Бородянським  РУ ГУ Держпродживслужби разом з Ірпінсмьким міжрайонним відділом лабораторних досліджень ДУ «КОЛЦ МОЗ України» взято проби води, харчових продуктів та змивів  на проведення бактеріологічних обстежень на патогенну флору об’єктів довкілля.

За результатами засідання комісією прийнято ряд відповідних рішень, зокрема, для попередження виникнення захворювань інфекційного характеру, локалізації та ліквідації зазначеного ускладнення санітарно-епідемічної ситуації вирішено:

1. Призупинити роботу ДНЗ «Лісова казка 9 та 10 вересня 2019 року до отримання результатів досліджень.

2. Лабораторному центру Ірпінського міжрайонного відділу ДУ «КОЛЦ МОЗ України» відібрати додаткові проби води в ДНЗ «Лісова Казка».

3. ЖКП «Немішаєве» провести аналізи води в мережі центрального водопостачання до ДНЗ «Лісова Казка».

4. Завідувачу ДНЗ «Лісова Казка» контролювати наявності сертифікатів якості та термінів використання бутильованої води для користування в ДНЗ.

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld