Засідання робочої групи райдержадміністрації

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
10.06.2019 16:28

 

 

7 червня т.в.о. голови Бородянської райдержадміністрації Віктор Барчан провів засідання робочої групи райдержадміністрації з розгляду звернення  щодо діяльності ТОВ «МРК «Ярик» на території  Клавдієво-Тарасівської селищної ради.

Під час засідання присутні ознайомились із проектом організації і розвитку мисливського господарства ТОВ «МРК «Ярик»,  розробленого Харківським державним проектно-вишукувальним інститутом агромеліорації і лісового господарства «Харківдіпроагроліс» у 2012 році та Проектом вольєру для напіввільного утримання та технологія штучного розведення оленя європейського, оленя плямистого, лані європейської, козулі європейської та муфлона європейського.

 

Також озвучено, що працівники ДП «Клавдіївське лісове господарство»  мають доступ на територію ТОВ «МРК «Ярик», проводять там планові вирубки, станом на 05.06.2019 безконтрольних вирубок лісу на зазначеній території  не виявлено. В цей час триває судовий процес між ДП «Клавдіївське лісове господарство» та ТОВ «МРК «Ярик» щодо вилучення земельної ділянки.

 

 

За результатами обговорення роботою групою вирішено: 

1.      Звернутись до Державної  екологічної інспекції столичного округу для проведення перевірки дотримання санітарно-екологічних норм ТОВ «МРК «Ярик».

2.      звернутись до Департаменту Державної архітектурно-будівельної інспекції у Київській області для проведення перевірки дотримання містобудівного законодавства.

3.      Звернутись до Київського обласного управління лісового та мисливського господарства для проведення перевірки дотримання умов ведення мисливського господарства.

4.      Рекомендувати Клавдієво-Тарасівській селищній раді  звернутись до ДП МОЗ України «Ірпінський лабораторний центр» та провести відповідний  аналіз води в  озері «Урочище «Бабка».

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld