Засідання комісії ТЕБ та НС райдержадміністрації

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
08.04.2019 06:05

 

 

3 квітня відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій РДА під головуванням заступника голови Бородянської районної державної адміністрації Валентина Корнієнка. В роботі комісії взяли участь  начальник  управління фінансів райдержадміністрації Наталія Остапченко, начальник відділу з питань цивільного захисту, надзвичайних ситуацій, інфраструктури, житлово-комунального господарства та будівництва РДА Мирослава Шульц, т.в.о. завідувача сектору містобудування та архітектури РДА Вячеслав Ращук, начальник Бородянського РВ ГУ ДСНС України у Київській області Віктор Дараган, начальник Бородянського районного  управління ГУ Держпродспоживслужби в Київській області Олександр Петрук, начальник Бородянського ВП Ірпінського ВП ГУНП України у Київській області Олександр Омельяненко, начальник Бородянського РП ПрАТ Київобленерго Юрій Вакула та інш.

 

 

На порядку денному розглянуто наступні питання:

1.                  Про виділення коштів з резервного фонду для своєчасного реагування, запобігання та ліквідації пожеж у природних екосистемах із метою недопущення НС.

2.                  Про  посилення роботи органів місцевого самоврядування з недопущення виникнення пожеж в екосистемах, населених пунктах району та сміттєзвалищах.

3.                  Різне.

По першому питанню виступив начальник Бородянського РВ ГУ ДСНС України Віктор Дараган, який доповів, що останнім часом збільшилась кількість загорання трав’яного настилу. Це призводить у тому числі до займання торфу і може призвести до надзвичайної ситуації. Тож комісією вирішено для запобігання виникненню НС, ліквідації пожеж у природних екосистемах Бородянського району управлінню фінансів Бородянської РДА розглянути можливість виділення коштів із резервного фонду на придбання  паливно-мастильних матеріалів.

Після обговорення другого питання, зокрема, вирішено:

- активізувати інформаційно-просвітницьку роботу серед населення щодо забезпечення пожежної безпеки та попередження травмування та загибелі людей. Довести до громадськості, що згідно ст. 77 КУ «Про адміністративні правопорушення» за самовільне випалювання рослинності або її залишків передбачена адміністративна відповідальність;

- забезпечити заходи з обмеження (заборони) в’їзду до лісових масивів, лісосмуг тощо;

- влаштувати (відновити) мінералізовані смуги навколо населених пунктів, які межують з лісовими масивами, та сміттєзвалищ;

- провести  ремонти під’їзних шляхів до водоймищ для забору води та заходи з розчищення лісових доріг для забезпечення  вільного проїзду пожежної та іншої спеціальної техніки;

- забезпечити створення та утримання резерву паливно-мастильних матеріалів для забезпечення роботи спеціальної техніки і обладнання на випадок ліквідації пожеж  в екосистемах;

- органам місцевого самоврядування та житлово-комунальним підприємствам організувати за місцем проживання населення масове навчання правилам пожежної безпеки в побуті та громадських місцях. Заборонити спалювання сухої рослинності, стерні та інших відходів у населених пунктах району;

- активізувати роботу адмінкомісій при сільських та селищних радах щодо порушників, притягувати їх до адміністративної відповідальності.

Бородянському РВ ГУ ДСНС забезпечити  організацію і проведення спільних рейдових перевірок  представниками  держлісгоспів, працівниками сільськогосподарських підприємств, органів місцевого самоврядування та Бородянського ВП стосовно дотримання заходів пожежної безпеки в природних екосистемах  із подальшим висвітленням у засобах масової інформації;

Пісківській ОТГ та ТОВ «Утілсервіс» забезпечити виконання заходів щодо недопущення виникнення пожеж на сміттєзвалищах. При необхідності укласти угоди з підприємствами щодо залучення інженерної техніки.

Бородянській  експлуатаційній дільниці Ірпінського управління водного господарства підняти  шлюзи і забезпечити збереження рівнів води  для оптимального водно-повітряного режиму в весняно-літній пожежонебезпечний період.

У «Різному» на засіданні комісії обговорено інформацію Ірпінського міжрайонного відділу лабораторних досліджень щодо стану води в криницях на території Бородянського району. Вирішено:

головам сільських та селищних рад, ОТГ у кожному населеному пункті взяти на облік громадські колодязі, організувати проведення паспортизації індивідуальних колодязів, передбачити в бюджетах місцевих рад кошти на проведення досліджень питної води з індивідуальних колодязів сім’ям, які мають дітей до 3-х років, осіб похилого віку; вивчити питання щодо облаштування бюветів питної води в населених пунктах району; забезпечити розширення мереж централізованого водопостачання.

КНП БРР «Бородянська ЦРЛ» та КНП БРР «Бородянський ЦПМСД» доводити до відома вагітних жінок та сімей, у яких є діти до 3-х років, про вплив води, яка не відповідає санітарно-епідеміологічним вимогам, на здоров’я людини.

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld