Засідання комісії з ТЕБ та НС райдержадміністрації

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
12.03.2019 07:05

 

 

11 березня заступник голови Бородянської райдержадміністрації Валентин Корнієнко провів позачергове засідання комісії з ТЕБ та НС райдержадміністрації. 

На порядку денному розглянуто питання:

1. Про затвердження Плану основних засобів ОТГ, органів місцевого самоврядування, районних установ, підприємств та організацій Бородянського району щодо підготовки та пропуску льодоходу, повені та паводків у 2019 році.

2. Про виділення коштів з резервного фонду для своєчасного реагування, запобігання та ліквідації пожеж у природних екосистемах.

 

3. Про затвердження Комплексного Плану дій ОТГ, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій щодо захисту населених пунктів, природних екосистем, сільгоспугідь та об’єктів різних форм власності, житлових будинків Бородянського району у весняно-літній пожежонебезпечний період 2019 року.

 

 

4. Про санепідситуацію та виконання Плану моніторингових досліджень у 2018 році в Бородянському районі.

5. Про вжиття заходів щодо безпечної підготовки та проходження виборів, недопущення пожеж об’єктів, задіяних у виборчому процесі.

6. Про стан зберігання непридатних і заборонених до використання хімічних засобів захисту рослин у Бородянському районі та запобігання їх підтопленню під час весняної повені.

7. Про затвердження паспорту ризику виникнення надзвичайних ситуацій Бородянського району.

За підсумками доповідей усіх виступаючих з питань порядку денного комісією прийнято ряд відповідних рішень, зокрема, затвердити План основних заходів ОТГ, органів місцевого самоврядування, районних установ, підприємств та організацій Бородянського району щодо підготовки та пропуску льодоходу, повені та паводків у 2019 році; виділити 8-ДПРЗ Бородянського РВ ГУ ДСНС України у Київській області з резервного фонду Бородянської районної державної адміністрації бензин марки А-92 у кількості 500 л та ДП у кількості 500 л для своєчасного реагування, запобігання та ліквідації пожеж у природних екосистемах; затвердити комплексний план дій ОТГ, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій щодо захисту населених пунктів, природних екосистем, сільгоспугідь та об’єктів різних форм власності, житлових будинків Бородянського району у весняно-літній пожежонебезпечний період 2019 року; керівникам організацій, установ у стислі терміни усунути недоліки в санітарно-епідеміологічній ситуації та надати до відділу з питань цивільного захисту, надзвичайних ситуацій, інфраструктури, житлово-комунального господарства та будівництва РДА інформацію про виконання; головам сільських, селищних рад, Бородянської та Пісківської ОТГ провести роботу щодо вжиття невідкладних заходів із попередження виникнення пожеж і надзвичайних ситуацій на виборчих дільницях та загибелі людей на них, при цьому особливу увагу звернути на стан електромережі, внутрішнього та зовнішнього протипожежного водопостачання, справності систем протипожежного захисту, безпечності шляхів евакуації, забезпеченості первинними засобами пожежогасіння в місцях проведення голосування та підрахунку голосів; головам Озерської сільської ради та Бородянської ОТГ провести комплекс необхідних робіт, пов’язаних із забезпеченням захисту від затоплення місць зберігання непридатних  і заборонених до використання хімічних засобів захисту рослин, а також вжити заходів щодо недопущення потрапляння в навколишнє середовище зазначених небезпечних речовин та забезпечити належне реагування у разі виникнення надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру; затвердити паспорт ризику Бородянського району.

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld