Робоча нарада з питань функціонування полігону твердих побутових відходів (сміттєзвалища) на території Новозаліської сільської ради

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
28.09.2018 06:18

 

 

26 вересня т.в.о. голови Бородянської районної державної адміністрації Валентин Корнієнко провів робочу нараду з питань функціонування полігону твердих побутових відходів (сміттєзвалища) на території Новозаліської сільської ради. На порядку денному розглянуто наступні питання:

1.                  Про стан функціонування полігону твердих побутових відходів та прийом ТПВ із Києва.

2.                  Про дотримання санітарного законодавства на полігоні та прилеглих територіях.

 

 

 

Участь у нараді взяли голова Бородянської районної ради Георгій Єрко, начальник відділу ЦЗ,НС, інфраструктури, ЖКГ та будівництва райдержадміністрації Мирослава Шульц, депутат Київської облради Сергій Кармазін, начальник Бородянського ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області Олександр Омельяненко, начальник Бородянського відділу Фастівської місцевої прокуратури Київської області В’ячеслав Тітов, завідувач відділом  державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Бородянського РВ ГУ Держпродспоживслужби в Київській області Іван Габорець, головний інспектор Бородянського РВ ГУ ДСНС України в Київській області Іван Мариць, голова ради засновників ТОВ «Утілсервіс» Олександр Бадрудінов, районний депутат Ігор Конопацький, сільський голова Нового Залісся Олександр Леоненко, селищний голова Бородянки Олександр Сахарук.

З першого питання на нараді доповів голова ради засновників ТОВ «Утілсервіс» Олександр Бадрудінов, який довів до відома присутніх інформацію про функціонування полігону, зокрема, що полігон працює з 1981 року, водночас ТОВ «Утілсервіс» займається експлуатацією полігону більше  20 років. Наголосив на тому, що об’єм прийнятого на полігон сміття за останні роки зменшився на 70%. Якщо буде вирішене питання відшкодування утримання полігону за рахунок району, то можна розглядати питання припинення прийому сміття з інших регіонів. Натепер триває розгляд у суді позову щодо розірвання договору між «Утілсервісом» та Бучанською міською радою.

Завідувач відділом державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Бородянського РВ ГУ Держпродспоживслужби в Київській області Іван Габорець з другого питання доповів, що перевірка на полігоні ТПВ проводилась у 2016 році, оскільки наразі діє мораторій на перевірки. Полігон утримується  у відносно задовільному стані, ведуться необхідні журнали прийому сміття та інші заходи.

За результатами обговорення вирішено: ТОВ  «Утілсервіс» - дотримуватись технологічного процесу утилізації сміття, регулярно проводити присипку накопичених відходів згідно паспорту полігону;  обмежити прийом сміття з інших регіонів, не укладати нові угоди на прийом та утилізацію твердих побутових відходів, мотивуючи тим, що сміттєзвалище заповнене на 90%, та що  існують відповідні рішення органів місцевого самоврядування; провести повне огородження полігону; надати кошторис утримання полігону. Новозаліській сільській раді - спільно із ТОВ «Утілсервіс» та іншими підприємствами та організаціями розглянути можливість укладання договору-намірів по залученню інвестицій до експлуатації полігону та переробки накопиченого  сміття.

 


 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld