Робоча нарада тимчасової робочої групи РДА з питань функціонування полігону твердих побутових відходів (сміттєзвалища) на території Новозаліської сільської ради

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
08.09.2018 07:06

 

 

6 вересня т.в.о. голови Бородянської райдержадміністрації Валентин Корнієнко взяв участь у робочій нараді тимчасової робочої групи РДА з питань функціонування полігону твердих побутових відходів (сміттєзвалища) на території Новозаліської сільської ради. В обговоренні зазначеного актуального для громади району питання також узяли участь голова районної ради Георгій Єрко,  начальник відділу ЦЗ,НС, інфраструктури, ЖКГ та будівництва райдержадміністрації Мирослава Шульц, директор Бородянського  районного  управління ГУ Держпродспоживслужби в Київській області Олександр Петрук, сільський голова с. Нове Залісся Олександр Леоненко, селищний голова Бородянки Олександр Сахарук, депутат Бородянської РР Ігор Конопацький, представники громади району, голова ради засновників ТОВ "Утілсервіс" Олександр Батрудінов.

 

 

Про поводження з твердими побутовими відходами на полігоні ТПВ на землях села Нове Залісся доповів заступник директора інституту газу «НАНУ» Геннадій Жук, який, зокрема, довів до відома присутніх, що потрібно зробити рекультивацію полігону, перший етап - це дегазація. Якщо буде зроблена дегазація полігону, то сміття зменшиться на 20 %. Як зазначили інші доповідачі, потрібен 1 рік на виготволення проекту на дегазацію. Перед тим, як будуть бурити свердловини, потрібно зробити інженерно-геологічне дослідження ділянки на полігоні. Потрібно 5 свердловин, буріння однієї свердловин буде коштувати приблизно 6800 грн. Представник програми «U-LEAD» Олег Рябий проінформував присутніх про те, що процес дегазації принесе додаткове виробництво електроенергії та запропонував громаді села Нове Залісся шукати інвестиції для будівництва теплиць, щоб використовувати електроенергію.

За результатами зустрічі, вирішено рекомендувати сільському голові Нового Залісся Олександру Леоненку створити робочу групу з питань подальшого функціонування полігону твердих побутових відходів на землях села Нове Залісся, його рекультивації і дегазації, залучивши до складу робочої групи всіх представників сільських та селищних рад, які увійшли в Бородянську ОТГ, а також представників Бородянського  районного  управління ГУ Держпродспоживслужби в Київській області, Бородянського РВ ГУ ДСНС України у Київській області, Бородянської районної ради, Бородянської райдержадміністрації та громадськості.

 

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld