Т.в.о. голови Бородянської райдержадміністрації Валентин Корнієнко провів нараду з питання водопостачання

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
27.06.2018 14:48

 

27 червня т.в.о. голови Бородянської райдержадміністрації Валентин Корнієнко провів нараду з питання  водопостачання  смт Клавдієво-Тарасове за участі першого заступника голови РДА Віктора Барчана, начальника управління соціального захисту РДА Олени Боженко, т.в.о. начальника відділу з питань ЦЗ, НС, інфраструктури, ЖКГ і будівництва РДА Катерини Струкачьової. На засіданні обговорено  водопостачання смт Клавдієво-Тарасове та питання незадовільної роботи КП КОР «Бородянкатепловодопостачання».

 

Директор зазначеного комунального підприємства обласної ради Андрій Різник доповів, що у смт Клавдієво-Тарасове були пориви водопостачання тому, що у людей є незаконні врізки. Селищний голова Михайло Скиба проінформував присутніх, що взимку проблеми водопостачання відсутні на відміну від літнього періоду, а також зазначив, що на сесії розглядалось питання виділення коштів у сумі 400 тис.грн. на одну свердловину.

 

 

Начальник управління соціального захисту населення РДА Олена Боженко доповіла, що призначення житлових субсидій здійснюється за інформацією ЖКП, яка має надаватись у п’ятиденний термін. КП КОР «Бородянкатепловодопостачання» неодноразово порушує терміни подачі інформації, чим унеможливлює вчасне та оперативне призначення житлової субсидії громадянам нашого району.

     За результатами наради прийнято ряд рішень.

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld