Робоча зустріч з питання функціонування полігону твердих побутових відходів «Утілсервіс»

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
31.05.2018 06:40

 

 

29 травня т.в.о. голови Бородянської райдержадміністрації Валентин Корнієнко провів заплановану робочу зустріч з питання функціонування полігону твердих побутових відходів «Утілсервіс» з головою Бородянської районної ради Георгієм Єрком, першим заступником голови Бородянської райдержадміністрації Віктором Барчаном, депутатами Київської обласної ради Сергієм Кармазіним та Галиною Єрко, делегованими представниками райдержадміністрації та райради, Новозаліської сільської ради, ТОВ «Утілсервіс» і громадськості.

 

 

В рамках зустрічі відбулось обговорення можливої подальшої співпраці з ТОВ «Утілсервіс» та виїзд на територію сміттєзвалища, що знаходиться на території Новозаліської сільської ради, з метою попередження техногенно-екологічної небезпеки при сортуванні, зберіганні та захороненні відходів з дотриманням Закону України «Про відходи» та ЗУ «Про оцінку впливу на довкілля».

За результатами виїзду учасниками зустрічі узгоджено подальші дії щодо функціонування полігону твердих побутових відходів.


 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld