Засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при райдержадміністрації

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
26.02.2018 07:44

 

 

23 лютого під головуванням першого заступника голови Бородянської районної державної адміністрації Віктора Барчана відбулось засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при РДА.

 

Участь у роботі комісії, зокрема, взяли начальник відділу юридичного забезпечення та управління персоналом апарату РДА Юлія Фесюк, головний спеціаліст відділу з питань цивільного захисту,  надзвичайних ситуацій, інфраструктури, житлово-комунального господарства та будівництва РДА Катерина Струкачьова, головний спеціаліст відділу з питань внутрішньої політики, інформації та зв’язків із громадськістю апарату РДА Оксана Балан, начальник Бородянського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області Олександр Петрук,  заступник начальника Бородянського районного управління Держпродспоживслужби Іван Габорець, головний лікар КЗ БРР «ЦРЛ» Ігор Чебишев, начальник Бородянського відділення поліції Ірпінського ВП ГУ НП в Київській області Олександр Омельяненко, запрошені керівники мисливських угідь району.

 

 

На порядку денному розглянуто питання:

1.    Про  епізоотичну ситуацію щодо африканської чуми свиней в Україні і області та стан виконання заходів щодо профілактики АЧС на території області і району.

2.    Про вжиття заходів щодо припинення діяльності стихійних ринків та інших несанкціонованих місць торгівлі живими тваринами і продуктами тваринного походження. Недопущення переміщення живих тварин, сировини та продукції тваринного походження без відповідних супровідних документів. Профілактика високопатогенного грипу птахів та хвороби Ньюкасла.

3.    Координація дій із питань профілактики АЧС, дотримання необхідних умов біобезпеки та заходів безпеки при полюванні, ліквідації (у разі виникнення) осередків захворювання у дикій фауні, утилізації відходів тваринного походження. Проведення заходів з підгодівлі диких кабанів із метою недопущення їх міграції. Облік чисельності мисливських тварин. Регулювання чисельності хижих і шкідливих тварин, особливо вовка та лисиці, та відстріл з метою проведення моніторингових досліджень на інфекційні хвороби тварин.

Відкриваючи засідання, перший заступник голови  райдержадміністрації Віктор Барчан повідомив порядок денний роботи комісії та розповів про цільову Програму протиепізоотичних заходів та боротьби з хворобами тварин у Бородянському районі на 2018 – 2020 роки.

 

            За результатами роботи комісії прийнято відповідні рішення, зокрема, забезпечити неухильне виконання попередніх протокольних рішень Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Київській ОДА та Бородянській РДА стосовно заходів із профілактики та ліквідації африканської чуми свиней на території району; посилити контроль за утилізацією відходів тваринного походження та інформаційно-роз’яснювальну роботу серед суб’єктів господарювання, що здійснюють діяльність із розведення, вирощування, забою свиней та обігу продукції з них, а також серед населення щодо небезпеки АЧС та необхідних запобіжних заходів для недопущення занесення і розповсюдження на території району; постійно вживати заходи щодо припинення діяльності стихійних ринків та інших несанкціонованих місць торгівлі живими тваринами та продуктами тваринного походження;  під час проведення відстрілу забезпечити відбір зразків біоматеріалу для лабораторного дослідження на АЧС, про проведення відстрілу складати відповідні акти; посилити контроль за утилізацією відходів тваринного походження, отриманих під час розробки впольованих тварин, а також знищення виявлених решток диких кабанів та інш

 

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld