Апаратна нарада

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
28.11.2017 08:03

 

27 листопада голова Бородянської райдержадміністрації Андрій Анісімов провів апаратну нараду за участі голови Бородянської районної ради Георгія Єрка, керівників управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб та установ, представників ЗМІ. В рамках наради відбулось засідання комісії ТЕБ та НС, а також обговорено роботу за минулий тиждень та накреслено плани на поточний період.

 

Начальник Бородянського РВ ГУ ДСНС України в Київській області Віктор Дараган доповів щодо стану техногенної та пожежної безпеки об’єктів з масовим перебуванням людей, у т.ч. в освітніх начальних закладах району, про посилення протипожежного захисту в осінньо-зимовий період 2017-2018 рр., про затвердження плану об’єктових навчань на 2018 рік. Ним, зокрема, зазначено, що основними проблемами в школах є відсутність автоматичної пожежної сигналізації, пристроїв захисту від блискавки, застаріла електромережа. Начальник відділу освіти РДА Валентина Кухар, коментуючи його виступ, підкреслила, що всі перераховані питання тримаються на контролі і поступово вирішуються. Так, минулого року проведено замір опору в усіх загальноосвітніх навчальних закладах, закуплено достатню кількість вогнегасників, які постійно перезаряджаються. Наразі чільним є заміна електромережі та обладнання пожежних водойм.

 

 

Після обговорення питання посилення протипожежного захисту в осінньо-зимовий період, вирішено затвердити склад районного оперативного штабу з координації дій щодо забезпечення стабільної роботи об’єктів життєзабезпечення населення та соціальної сфери в осінньо-зимовий період 2017/18 року та регламент його діяльності. Голова райдержадміністрації Андрій Анісімов зосередив увагу присутніх на запобіганні виникненню надзвичайних ситуацій у разі погіршення погодних умов та відкритті стаціонарних пунктів обігріву в Бородянському районі на зимовий період. Членами комісії також затверджено план об’єктових навчань на 2018 рік.

Начальник відділу з питань цивільного захисту, надзвичайних ситуацій, інфраструктури, житлово-комунального господарства та будівництва РДА Мирослава Шульц доповіла, що відділом розроблено Положення про районну розрахунково-аналітичну групу та Про пост радіаційного та хімічного спостережень. На сьогоднішній день в районі налічується 7 постів та 7 диспетчерських служб цілодобового чергування.

Головний лікар КЗ БРР «ЦПМСД» Микола Бовсуновський поінформував щодо попередження епідемії грипу та впровадження профілактичних заходів у Бородянському районі.

У своєму виступі голова адміністрації Андрій Анісімов повідомив присутніх, що 28 листопада буде підписано трьохсторонній Меморандум про наміри щодо будівництва в Бородянці нового ЦНАПу. Зі знакових подій також важливим для патріотичного виховання молоді є створення біля військового комісаріату Алеї Слави, яку заплановано відкрити 6 грудня до Дня Збройних Сил України.

В рамках наради також обговорено ряд інших заходів, зокрема, до Міжнародного дня людей з інвалідністю 3 грудня. За результатами обговорення головою райдержадміністрації Андрієм Анісімовим прийнято ряд рішень та надано доручення.

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld