Робоча поїздка

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
30.10.2017 07:11

 

27 жовтня голова Бородянської райдержадміністрації Андрій Анісімов спільно з головою Бородянської районної ради Георгіем Єрко здійснили робочу поїздку по території району з метою перевірки стану готовності об’єктів соціально-культурного призначення та житлово-комунального господарства до роботи в осіньо-зимовий період.. У поїздці керівництво району супроводжували начальник відділу з питань ЦЗ,НС, інфраструктури, ЖКГ та  будівництва РДА Мирослава Шульц та головний спеціаліст відділу з питань внутрішньої політики, інформації та зв’язків із громадськістю апарату РДА Оксана Балан.

 

Під час об’їзду голова райдержадміністрації Андрій Анісімов та голова районної ради Георгій Єрко за участі начальника КП КОР «Бородянкатепловодопостачання»  Анатолія Різника та головного інженера Віктора Таранця у зв’язку з розпочатим опалювальним сезоном обстежили котельню у Бородянці по вул. Вокзальна, 1. Тут було з’ясовано, що затримка опалення виникла через відключення електропостачання котельні  у зв’язку зі заборгованістю перед РП ПАТ «Київобленерго». В свою чергу,  жителі цього будинку заборгували значну суму перед КП КОР «Бородянкатепловодопостачання» (борг однієї з квартир боржників за водопостачання та опалення складає майже 54 000 грн.).

 

 

Очільники району також ознайомились з ходом реконструкції котла котельні по вул. Паркова, 1 у Бородянці та обстежили стан опалення і відповідність нормам температурного режиму в Бородянській щколі I-IIст.

У рамках робочої поїздки Андрій Анісімов, Георгій Єрко та голова Дружнянської сільської ради Анатолій Федоренко оглянули частину дитячого садочка в селі Дружня,  в якій проводяться ремонтні роботи  та котельню. 

У селах Нова Гребля та Вабля керівники району та голова Новогребельської сільської ради Володимир Тонюк у світлі початку медичної реформи перевірили стан та роботу ФАПів. Під час перевірки ФАПу у Ваблі з’ясовано, що він був зачинений, не зважаючи на робочий час.

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld