Обстеження об’єктів капітального будівництва

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
09.08.2017 13:53

 

8 серпня голова Київської обласної державної адміністрації О.Горган, прокурор Київської області Д.Чібісов спільно з головою Бородянської районної державної адміністрації А.Анісімовим та комісією Бородянської райдержадміністрації здійснили інспекційну перевірку дитячого садочка в селі Дружня, фінансування реконструкції якого з надбудовою одноповерхової частини відбулось у 2016 році з обласного бюджету.  Також участь у здійсненні обстеження, зокрема, взяли керівник Фастівської місцевої  прокуратури Р.Кимлик, заступник керівника Фастівської місцевої прокуратури Д.Савченко, директор департаменту регіонального розвитку та житлово-комунального господарства КОДА С.Золін,  перший заступник голови Бородянської РДА В.Барчан, заступник голови Бородянської РДА В.Корнієнко, представники правоохоронних органів, ЗМІ, телебачення.

 

На початку зустрічі голова Дружнянської сільської ради А.Федоренко поінформував присутніх, що більшість ремонтних робіт, які вже виконані, фінансувались з місцевого бюджету та кошти благодійників.

 

 

Під час інспектування недобудованого садочка голова облдержадміністрації О.Горган повідомив, що згідно актів виконаних робіт, всі роботи по ремонту дитячого садка завершенні. Підрядник, що виграв тендер на проведення реконструкції, отримав кошти з обласного бюджету в повному обсязі.  Однак насправді, під час огляду виявлено ряд вагомих недоліків, зокрема, неякісно виконані роботи, недобудови і взагалі невиконанні роботи згідно акту.

О.Горган зазначив, що після встановлення фактичного стану справ, вивчення документації та надання адекватної оцінки щодо правильності розподілу, законності та ефективності використання коштів обласного бюджету виділених у 2016 році для реконструкції вищевказаного об’єкта, всі корупційні схеми будуть викриті й усі винні будуть притягнуті до відповідальності силами прокуратури та органами державної виконавчої влади. В свою чергу прокурор Київської області Д.Чібісов запевнив, що шляхом оперативного відпрацювання та після досудового розслідування будуть виявленні та притягнуті до кримінальної відповідальності всі фігуранти, чиновники,  підрядники та учасники корупційної оборудки, що брали участь в розкраданні державних коштів.

На завершення зустрічі голова Київської облдержадміністрації запевнив сільського голову Дружні А.Федоренка та представників громади у всебічній допомозі щодо вирішення зазначеного питання, а саме завершення ремонтних робіт та  своєчасного початку роботи дитячого садка, а також наголосив на підтримці голови Бородянської райдержадміністрації А.Анісімова у  вирішенні багатьох проблемних питань життєдіяльності району.

Після від’їзду губернатора Київської області голова Бородянської райдержадміністрації А.Анісімов разом з комісією райдержадміністрації здійснили обстеження вулиці Залізничної в селі Дружня, капітальний ремонт, якої також фінансувався у 2016 році з обласного бюджету.

 

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld